Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Sudoměřská, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Sudoměřská, 10 300 Kč/měs., 28 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sqc

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Praha - Žižkov s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Pěkná kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovým sporákem a digestoří. Praktické spací patro je zařízené matrací. V bytě je i prostorná úložná komora. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a toaleta. V předsíni najdeme i úložné prostory ve stropě.

V okolí domu je občanská vybavenost. Najdeme zde supermarket Albert, restaurace, kavárny atd. Dvě minuty od domu je vzdálené OC Atrium Flora, které nabízí mnoho služeb (kino, restaurace, obchody atd). Jen tři minuty chůze od domu je vzdálené metro Flora a také stejnojmenná tramvajová zastávka.

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sqc-en

For long term sublease we offer a cozy apartment 1 + kk in an attractive area of ​​Prague - Zizkov with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the sixth floor of the brick building with an elevator.

The apartment is offered partly furnished. Nice kitchen has a fridge, gas stove and hood. The practical sleeping floor is furnished with a mattress. The apartment has a spacious storage chamber. The bathroom has a bath, sink and toilet. In the hall there is also storage space in the ceiling.

Around the house are all civic amenities. There is an Albert supermarket, restaurants, cafes, etc. Two minutes from the house is the shopping center Atrium Flora, which offers many services (cinema, restaurants, shops, etc.). Just a three minute walk from the house is a metro station Flora and a tram stop of the same name.

The apartment is available from the 1st of October 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Sudoměřská
Cena: 10 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 2 630 Kč, poplatek za podnájem 13000
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 3, Ondříčkova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 12 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?