Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U kněžské louky, 4+1, 88 m²

Pronájem 4+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - U kněžské louky, 17 000 Kč/měs., 88 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-yq7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný a slunný byt o dispozici 4+1 v žádané lokalitě Praha - Žižkov. Byt o celkové výměře 88m 2 se nachází v osmém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu patří i lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří a pračkou. V jednom z pokojů se nachází klavír a vstup na balkón, v dalším je pouze skříň, ložnice je zařízená postelí a velkou skříní, jinak jsou pokoje nevybavené. V moderní koupelně najdeme sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí jsou restaurace, lékárna, pošta, Kaufland atd. Přímo u domu je tramvajová zastávka Kněžská luka.

Byt je volný k nastěhování od 1. 7. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-yq7-en

For long-term sublease, we offer a very spacious and sunny apartment with a layout of 4 + 1 in the desired location of Prague - Žižkov. The apartment with a total area of ​​88m 2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, gas stove, hood and washing machine. In one of the rooms is a piano and access to the balcony, in the other room is only a wardrobe, the bedroom is furnished with a bed and a large wardrobe, otherwise the rooms are unfurnished. The modern bathroom has a shower and sink. The toilet is separate.

In the vicinity there are restaurants, pharmacy, post office, Kaufland, etc. Right next to the house is a tram stop Kněžská luka.

The apartment is free to move in from July 1st, 2020. Pets are allowed after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | U kněžské louky
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 240 Kč, náklady na bydlení 3 240 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+1
Výměra: 88 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Koněvova: 4 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 3 - Jarov: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?