Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hrozenkovská, 2+kk, 59 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zličín - Hrozenkovská, 12 900 Kč/měs., 59 m²

Popis

Garážové stání v ceně pronájmu

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bsa

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hrozenkovska51/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 59 m2. K bytu náleží garážové stání, které je situováno přímo v budově. Dále k bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je sklokeramická deska, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba. Na kuchyň volně navazuje obytná část. V pokoji najdeme vestavěné skříně. Koupelna disponuje vanou, toaletou a umyvadlem se zrcadlem.

Lokace Hrozenkovská (Zličín, Praha 5) se pojí s krásným výhledem (park Na prameništi), klidem a dopravní dostupností. Před domem najdeme zastávku autobusu Starý Zličín. V blízkosti můžete najít sportovní haly, motokárovou dráhu nebo nákupní centrum Metropole.

Byt je volný k nastěhování od 1.4.2021.
Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Parking spot included in the price of rent.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bsa-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hrozenkovska51/

For long-term sublease we offer a cozy apartment with a layout of 2 + kk and a total area of 59 m2. The apartment has a garage, which is located directly in the building. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen includes a ceramic hob, oven, hood and microwave. The kitchen is freely connected to the living area. The room is equipped with a wardrobe and a chest of drawers. The bathroom has a bath, toilet and sink with mirror.

Hrozenkovská (Zličín, Prague 5) is combined with a beautiful view (Na prameništi park), peace and transport accessibility. In front of the house we find the bus stop Starý Zličín. Nearby you can find sports halls, a go-kart track or the Metropole shopping center.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Hrozenkovská
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 292 Kč/měs., vratná jistota 12900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 59 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 8. duben 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 11 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Žalanského: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 34 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc