Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Křivatcová, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zličín - Křivatcová, 13 900 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ypt

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk, o celkové ploše 51 m2 ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je zařízena troubou, sklokeramickou deskou s digestoří, mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí. V kuchyňském koutu je také jídelní stůl a židle. V prosvětlené obývací části je k dispozici gauč a skříň. Ložnice je vybavená manželskou postelí, nočními stolky a velkou skříní. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

Jedná se o byt v novostavbě na Zličíně, v klidné lokalitě, s parkovacím stáním a sklepní kójí. Dobrá dopravní dostupnost do centra, autem 20 min., MHD cca 40 min.

Byt je volný k nastěhování od 15. 10. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ypt-en

For long-term rent we offer apartment 2 + kk with a total area of 51 sqm on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is partly furnished. The modern kitchen is equipped with oven, glass ceramic hob with fume cupboard, microwave, dishwasher and refrigerator. The kitchenette also has a dining table and chairs. A sofa and a wardrobe are provided in the lighted living area. The bedroom has a double bed, night tables and a large closet. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and toilet.

This is a nice apartment in a new building in Zličín, in a quiet location with a parking space and a cellar. Good transport accessibility to the city center by car 20 min., Public transport approx. 40 min.

The apartment is free to move in from 15th of October 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Křivatcová
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 000 Kč, náklady na bydlení 3 890 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 15. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Žalanského: 6 minut (pěšky)

Tesco Praha 6, Makovského: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?