Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lipovská, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zličín - Lipovská, 13 900 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7bw

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/lipovska8/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu náleží sklep, balkon a garážové parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Obývací část je vybavena sedací soupravou, stolkem, televizní sestavou a komodou. V ložnici je k dispozici manželská postel s nočními stolky a velká šatní skříň. Koupelna s vanou, umyvadlem, pračkou a toaletou je prostorná a světlá. V bytě se také nachází druhá oddělená toaleta. V předsíni je možné využít úložný prostor ve skříni, botník a skříňky.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, dětské hřiště, park, restaurace, základní a mateřská škola, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Starý Zličín hned za rohem, metro linky B Zličín v blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7bw-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/lipovska8


For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the second floor of a new brick building with an elevator. The apartment has a cellar, balcony and garage parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern line with appliances - ceramic hob, hood, electric oven, microwave, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. The living area is equipped with a sofa, table, TV set and chest of drawers. The bedroom has a double bed with bedside tables and a large wardrobe. The bathroom with bath, sink, washing machine and toilet is spacious and bright. The apartment also has a second separate toilet. In the hall it is possible to use the storage space in the closet, shoe rack and lockers.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, playground, park, restaurant, primary and kindergarten, social and sports activities. Great transport accessibility - bus stop Starý Zličín just around the corner, metro line B Zličín near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Lipovská
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 664 Kč, náklady na bydlení 2 764 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 11. leden 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 11 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Žalanského: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 33 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc