Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Milotická, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Zličín - Milotická, 9 500 Kč/měs., 36 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vcp

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/miloticka16/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný plně vybavený byt o dispozici 1+kk na ulici Milotická v žádané lokalitě Praha - Zličín. Byt o celkové rozloze 36 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou je balkón, sklep a parkovací stání.

Útulný kuchyňský kout disponuje elektrickou trobou, sklokeramickou deskou, digestoří a lednicí s mrazákem. V bytě je také k dispozici jídelní stolek s židlemi. Obývací část je vybavena rohovou sedací soupravou, konferenčním stolkem a kobercem. V předsíni se nachází vestavěné skříně a pračka. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkou a zrcadlem je spojena s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - dětské hřiště, restaurace, základní škola, Metropole Zličín. Autobusová zastávka Starý Zličín pár minut od domu.

Byt je volný k nastěhování od 9.11.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vcp-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/miloticka16/

For long-term sublease, we offer a beautiful fully furnished apartment with a layout of 1 + kk on Milotická Street in the desired location of Prague - Zličín. The apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The big advantage is a balcony, cellar and parking space.

The cozy kitchenette has an electric oven, ceramic hob, extractor hood and fridge-freezer. The apartment also has a dining table with chairs. The living area is equipped with a corner sofa, coffee table and carpet. In the hall there are built-in wardrobes and a washing machine. The spacious bathroom with bath, sink, cabinet and mirror is connected to the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - playground, restaurant, elementary school, metropolis Zličín. Bus stop Starý Zličín a few minutes from the house.

The apartment is free to move in from 9th of November 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Milotická
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 800 Kč, náklady na bydlení 3 317 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 9. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 8 minut (pěšky)

Globus Zličín: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 30 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?