Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nedašovská, 2+kk, 37 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zličín - Nedašovská, 12 500 Kč/měs., 37 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-idx

K dlouhodobému pronájmu nabízíme plně vybavený byt 2+kk, 38m 2 ve velmi klidné lokalitě Praha - Zličín, ul. Nedašovská.

Byt má kuchyň vybavenou prostornou ledničkou, sporákem a mikrovlnou troubou a jídelním koutem se stolem a 4 židlemi k sezení. V ložnici je postel pro dva a spoustu úložného prostoru. V koupelně je WC, vana, umyvadlo a také pračka.

K bytu patří sklep, který je možné využít pro vlastní věci. Po domluvě je možné mít v bytě i domácího mazlíčka.

Parkování je možné před domem. Byt má dobrou dopravní dostupnost - autobusová zastávka Sídliště Zličín 4 minuty chůze, stanice metra Zličín 10 minut chůze. Obchody, restaurace a park jsou v okolí, základní škola a školka v bezprostřední blízkosti.

Byt je volný k nastěhování od 7.6.2021

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-idx-en

For long-term sublease we offer a fully furnished apartment 2 + kk, 38m 2 in a very quiet location in Prague - Zličín, Nedašovská street.

The apartment has a kitchen equipped with a spacious refrigerator, stove and microwave and a dining area with a table and 4 chairs for sitting. The bedroom has a double bed and plenty of storage space. The bathroom has a toilet, bath, sink and washing machine.

The apartment includes a cellar, which can be used for your own belongings. By arrangement, it is possible to have a pet in the apartment.

Parking is available in front of the house. The apartment has good transport accessibility - bus stop Sídliště Zličín 4 minutes walk, metro station Zličín 10 minutes walk. Shops, restaurants and a park are nearby, an elementary school and a kindergarten in the immediate vicinity.

The apartment is free to move in from 7th of June 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zličín | Nedašovská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 3 394 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. červen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 8 minut (pěšky)

Globus Zličín: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc