Domů | Chci bydlet | Volné byty | Říčany, Na výšině, 1+kk, 51 m²

Pronájem 1+kk, Říčany - Říčany - Na výšině, 14 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/NaVysluni111/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Říčany. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří balkón, sklep a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou a sklokeramickou deskou. Prosvětlená obývací část je nezařízená a je zde vstup na balkón. Součástí luxusní koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

Byt má v docházkové vzdálenosti veškerou občanskou vybavenost. V okolí domu jsou restaurace, gymnázium, základní škola, dětské hřiště, posilovna atd. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD (zastávka Říčany Hřbitov).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

Virtual viewing
in360.cz/vr/NaVysluni111/Index.html

For a long-term rent we offer above standard apartment 1 + kk in a popular location Prague - Říčany. Apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony, cellar and parking space.

Parking space is already included in the rent.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has a fridge, dishwasher and ceramic hob. The bright living area is unfurnished and has access to the balcony. The luxury bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

The apartment is within walking distance of all amenities. Around the house are restaurants, gym, playground, kindergarten, post office, etc.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Říčany | Říčany | Na výšině
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 000 Kč, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 51 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Říčany u Prahy: 9 minut (pěšky)

Penny Market Říčany: 14 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?