Domů | Chci bydlet | Volné byty | Šestajovice, Komenského, atypicky, 27 m²

Pronájem atypicky, Šestajovice - Šestajovice - Komenského, 9 100 Kč/měs., 27 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-b4m

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný byt 1+kk v klidné lokalitě Praha - Šestajovice. Byt o celkové výměře 27 m2 se nachází v -1 prvním patře cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka je zařízena lednicí, myčkou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. V obývací části je k dispozici postel, pohovka, křeslo, konferenční stolek, a noční stolek. V nové koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. V předsíni je skříň s úložným prostorem.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchod s potravinami, dětské hřiště, MŠ, ZŠ, Sportovní hala Šestajovice, restaurace, zastávky MHD (zastávka u Školy - autobus č. 343, 344)

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021. Poplatky jsou včetně služeb, energií i pojištění. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

------------
Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b4m-en

We offer for rent a nice flat 1 + kk in a quiet location Prague - Šestajovice. Apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the 1st floor of a brick house.

The apartment is furnished. The modern kitchen is equipped with a fridge, dishwasher, electric oven and ceramic hob. The living area has a bed, sofa, armchair, coffee table, and bedside table. The new bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. In the hall there is a wardrobe with a storage space.

In the vicinity of the house there is all civic amenities - grocery store, playground, kindergarten, elementary school, sports hall Šestajovice, restaurant, bus stops (stop at School - bus No. 343, 344)

The apartment is free to move in from 1st of May 2021. Fees include energy, utilities and insurance. The owner prefers subtenants without pets.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

---------------

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Šestajovice | Šestajovice | Komenského
Cena: 9 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 100 Kč, náklady na bydlení 2 147 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: atypicky
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Šestajovice: 1 minuta (pěšky)

CBA Šestajovice, 9.května 25/20: 4 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc