Domů | Chci bydlet | Volné byty | Šlapanice, Brněnská, 1+1, 32 m²

Pronájem 1+1, Šlapanice - Šlapanice - Brněnská, 8 650 Kč/měs., 32 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-d8c

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+1 na ulici Brněnská v klidné lokalitě Šlapanice u Brna. Byt o celkové rozloze 32 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu bez výtahu. K bytu náleží sklepní kóje a zasklená lodžie.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje sporákem s troubou, digestoří, lednicí s mrazákem, pračkou a jídelním stolem s židlemi. Výhodou je taky spižírna s úložným prostorem. Druhý pokoj je vybaven postelí, skříněmi a komodami s úložným prostorem, psacím stolem a křeslem. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem je od toalety částečně oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Penny pár minut chůze od domu, benzinová pumpa, sportovní areál, mateřská škola, dětské hřiště, kavárna, obchodní centrum. Dobrá dostupnost do centra Brna, zastávka autobusu a trolejbusu linky 31 - Šlapanice, sídliště - pár minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d8c-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + 1 apartment on Brněnská Street in a quiet location in Šlapanice near Brno. The apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the second floor of a panel house without an elevator. The apartment has a cellar and a glazed loggia.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a stove with oven, hood, refrigerator with freezer, washing machine and dining table with chairs. The advantage is also a pantry with storage space. The second room is equipped with a bed, wardrobes and chests of drawers with storage space, desk and armchair. The bathroom with shower and sink is partially separated from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Penny supermarket a few minutes walk from the house, gas station, sports complex, kindergarten, playground, cafe, shopping center. Good access to the center of Brno, bus and trolleybus stop line 31 - Šlapanice, housing estate - a few minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Šlapanice | Šlapanice | Brněnská
Cena: 8 650 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 8 650 Kč, náklady na bydlení 1867 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 32 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Šlapanice: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Jihomoravské náměstí: 26 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?