Jak to funguje?

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Jak hledáme nové byty

K novým bytům pro nás vede hned několik cest. První a zároveň nejčastější je, že o naši službu projeví majitelé bytu zájem sami. Dozvídají se o nás na doporučení od svých známých, nebo právě přes tyto webové stránky. Další cestu zajišťují naši kolegové Daria a Jakub. Ti každý den prochází aktuální i starší nabídky na internetu, následně kontaktují majitele bytů, zjistí aktuální situaci a samozřejmě službu rádi představí. Pokud majitele služba zaujme, kolegové s ním domluví schůzku, a to buď u dobré kávy u nás v kanceláři, nebo přímo v pronajímaném bytě.

Co očekávat od osobní schůzky

Na osobní schůzce u nás v kanceláři se vás ujme kolega Petr nebo Tomáš, vysvětlí vám veškeré podrobnosti o službě a upřesníte si další postup a zodpoví každý váš dotaz. Při prohlídce bytu vám naši odborní poradci Marta, Jaroslav a Štěpán pomůžou určit výši nájemného a rádi přidají tipy, co lze v bytě změnit k drobnému navýšení ceny nájmu.

Odsouhlasení podmínek

Nebojte se, schůzka není nijak závazná, až po vašem souhlasu začínají naši právníci pod vedením kolegy Štěpána připravovat smlouvu na míru. Tu vám pošleme k podpisu do druhého dne. Hned po jejím podpisu začínáme byt inzerovat na šesti nejnavštěvovanějších inzertních portálech a nového podnájemníka vám zpravidla představíme nejpozději do tří týdnů.

Na výběr vhodného podnájemníka se můžete spolehnout

Vybrat slušného a dlouhodobého podnájemníka je pro nás prioritou. Každý vážný zájemce proto musí projít přes sérii ověřovacích otázek, prověříme ho v systému prověřování rizikovosti osob a v některých případech také v zaměstnání nebo u předchozích pronajímatelů.

Největší výhoda naší spolupráce

S radostí vás zbavíme veškerých vašich starostí. Od této chvíle budete pouze pravidelně dostávat nájem a o nic dalšího se nebudete muset starat. Po ukončení nájmu navíc ručíme i za to, že vám byt vrátíme ve stejném stavu, v jakém jsme si ho pronajali.

Naše služba aktuálně působí pouze na území Brna a Prahy.

Co můžete čekat od nás?

Od momentu podpisu nájemní smlouvy přebíráme veškerou zodpovědnost na sebe, takže pravidelný měsíční nájem dostanete bez ohledu na to, zdali se nám byt již podařilo obsadit.

Máme propracovaný systém plateb, který automaticky generuje upomínky a hlídá veškeré příchozí i odchozí platby, proto se nemůže stát, že by se váš nájem jakkoliv opozdil.

Po podpisu podnájemní smlouvy se nový nájemník stěhuje do vašeho bytu. Převedeme na něj platby za energie, společně s ním také sjednáme pojištění. Starost o podnájemníka následně přebírá náš správce, se kterým budou podnájemníci řešit veškeré problémy. Správce bytu se také postará o pravidelné kontroly, s jejichž výsledkem budete seznámeni.

Chcete změnit pronájem svého bytu v bezstarostný příjem?

Kontaktovat