Brand Manager | Brno

V UlovDomov věříme ve svět, kde je pronajímání bytů jednoduché, dostupné a efektivní. S pomocí digitálních technologií, unikátních dat z trhu a expertního know-how přinášíme již 7 let profesionální služby a užitečné nástroje, které usnadňují a zefektivňují nájemní bydlení v Česku.

Hledáme do týmu Brand Managera, který nám pomůže vytvářet kvalitní obsah a budovat značky, které se stanou synonymem pro bezstarostné pronajímání a pohodové nájemní bydlení.

Koho hledáme?

Zkušeného brandového marketéra, který si vezme na starost strategický rozvoj značek UlovDomov.cz a Ideální nájemce a také se kreativním způsobem vrhne na plánování a exekuci komunikačních kampaní skrz všechny relevantní kanály

Jak si tě představujeme?

 • Máš 4+ let zkušeností s marketingovým rozvojem značky
 • Pracoval/a jsi v e-commerce nebo na straně strategické marketingové agentury
 • Přemýšlíš strategicky a svá rozhodnutí opíráš o data
 • Máš přehled o digitálním marketingu a orientuješ se v nových trendech
 • Aktivně jsi vedl/a tým, který analyzoval trh a cílovou skupinu, a následně nastavoval odpovídající brand a positioning
 • Máš hands-on zkušenosti s tvorbou a exekucí 360 kampaní, včetně zkušenosti s ATL
 • Jsi kreativní a rád/a vytváříš poutavý, neotřelý obsah, který osloví zákazníky

Nabízíme:

 • Práci na smysluplném projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
 • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • Tým profesionálů, na které se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy – mrkni jak to u nás vypadá
 • Flexibilní pracovní dobu s možností home-office a také volno navíc v den tvých narozenin
 • Budget na tvé vzdělávání
 • Multisport kartičku, možnost využít zvýhodněné bydlení, kafe v kanceláři zdarma, společné firemní akce

Chceš se dozvědět víc?

Dej nám o sobě vědět, připoj svůj životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a pár slov o sobě i svých předchozích projektech – ozveme se ti a společně se domluvíme na dalším postupu – ideálně se potkáme online, nebo u nás v kanceláři na Miladě Horákové 13.

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.