Content & Social Media Specialist | Brno

Rodí se ti v hlavě nové nápady, které hravě realizuješ a baví tě vyhodnocovat jejich přínos? Pokud ti v hlavě cinklo 3x ano a zároveň máš na sociálních sítích vybudovanou zdravou závislost, čti dál.

Komunikace napříč sociálními sítěmi je nedílnou součástí našich marketingových aktivit. Proto do týmu hledáme kontenťáka, který bude mít chuť posunout naše dosahy zase o kus dál.

Co bude tvůj denní chleba?

 • Budeš hlasem našich projektů – budeš vytvářet a následně naplňovat obsahové strategie napříč všemi kanály (IG, FB, LI)
 • Budeš podporovat budování komunity v rámci našich Facebookových skupin
 • Budeš vytvářet poutavý vizuál k příspěvkům – nejčastěji půjde o přípravu grafiky k postům a jiných grafických materiálů na web, případně tisk

Co máme na oplátku my pro tebe?

 • Práci na zajímavém projektu, který inovuje realitní trh, pomáhá lidem lépe bydlet a pronajímat a navíc má v zádech silného investičního partnera MITON
 • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • Tým profíků, na které se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy – mrkni, jak to u nás vypadá
 • Budget na kurzy, workshopy a semináře – zkrátka cokoliv dle tvého výběru, co ti pomůže posouvat tvůj skill dopředu
 • Možnost seberealizace a příležitost k tvému růstu, který moc rádi podpoříme
 • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, fungl nové kanceláře v Zetku, společné firemní akce, kafe zdarma a třeba volno v den tvých narozenin

Budeme super match, pokud:

 • Máš zkušenost s plánováním obsahu na sociální sítě a v Business Manageru jsi jako doma
 • Google Analytics pro tebe není cizí pojem a dokážeš odvedenou práci efektivně vyhodnocovat
 • Máš zkušenosti v grafických programech (Canva nebo Adobe Illustrator / Photoshop)
 • Jsi kreativní a rád/a vytváříš poutavý, originální obsah, který osloví naši cílovku
 • Dokážeš pracovat také jako samostatná jednotka a máš vždy dobrý pocit z dotažených tasků
 • Češtinu máš v malíčku a mrknutím oka odhalíš chybi v psaném textu 

Pojďme se potkat a pobavit se třeba i o tom, co všechno se nevlezlo do předchozích odstavců.

Dej nám o sobě vědět, pošli CV nebo odkaz na LinkedIn a klidně připoj i pár ukázek své práce. Když to „klikne“, moc rádi se s tebou potkáme u nás v kanclu a pobavíme se o našich společných představách.

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.