Junior účetní | Brno

Máš smysl pro pečlivost a ve světě čísel jsi jako ryba ve vodě? Pak máme ideální part-time job ke škole možná právě pro tebe.

V rámci prémiové služby Ideální nájemce pečujeme o více než 2 000 bytů a staráme se o pohodlí více než 4 500 podnájemníků. S každým dalším klientem roste nejen naše portfolio, ale také množství plateb, které přes nás každý měsíc prochází. Proto hledáme nového parťáka, který bude pravou rukou našeho účetního týmu.

Co bude tvojí náplní práce?

Čeká tě práce s naším interním softwarem a systémem Pohoda, účtování přijatých faktur, pokladních dokladů, splátkových kalendářů, párování předpisů na platby a mnoho dalšího.

Co máme na oplátku my pro tebe?

  • Práci na zajímavém projektu, který inovuje realitní trh, pomáhá lidem lépe bydlet a pronajímat a navíc má v zádech silného investičního partnera MITON
  • Fungl nové kanceláře v ZET.office – k dispozici jsou ti free vstupy do posilovny, kofeinová vzpruha během celého dne a pravidelný přísun ovoce a dalších sladkostí
  • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
  • Prostor pro tvůj růst a možnost získat spousty nových zkušeností nejen z oboru pronájmů, ale také ze světa účetnictví
  • Tým jako sehranou partu a velkou podporu nejen v průběhu tvého zaučení
  • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, společné teambuildingy a spoustu dalšího

Nabízíme ti spolupráci s nižší časovou dotací 80-100 hodin měsíčně.

Půjde ti to jedna báseň, pokud:

  • Jsi absolvent/ka s ekonomickým vzděláním, nebo ještě studuješ
  • Máš zkušenosti s účetním systémem, výhodou je přímo Pohoda
  • Ovládáš Google tabulky a práce s dokumenty je pro tebe brnkačka
  • Pečlivost a samostatnost jsou tvé druhé jméno a vždy je na tebe spoleh

Tak co, jdeš do toho s námi?

Dej nám o sobě vědět, připoj svůj životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a pár slov o sobě - do pár dnů se ti ozveme a domluvíme si schůzku u nás v kanceláři.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram.

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.