Manuální Q/A tester | Brno

Chceš, aby tvůj 6. smysl pro odhalování chyb usnadňoval desítkám tisíc lidí hledání nového bydlení a majitelům bytu pomohl efektivněji pronajímat?

Do týmu hledáme puntičkáře, který nám pomůže držet kvalitu našich webových aplikací a posune s námi naše QA (zajištění kvality) na nový level.  Aktuálně na tebe čeká manuální testování →budeš procházet webové aplikace podle zadání, tvořit testovací scénáře a spolupracovat s produktovým týmem i developery. 

Co bude tvou náplní práce? Budeš:

 • testovat webové aplikace a podpůrné systémy, které jsou navrženy pro naše klienty, a také náš interní systém, který je páteří všech našich služeb
 • pátrat po nedokonalostech a odchylkách na základě projektové dokumentace, aby výsledkem testování byl produkt bez chyb
 • táhnout věci od A do Z, tj. od přečtení use case a pochopení zadání přes sestavení test case a otestování až po předání reportu
 • udržovat knowledgebase
 • eskalovat bugy
 • spolupracovat s vývojáři a účastnit se všech dev meetingů

Co tu na tebe čeká?

 • práce na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
 • zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • zkušenosti a know-how práce s moderními technologiemi a postupy vývoje
 • možnost časem se posunout dál a učit se nebo zdokonalit ve správě automatizovaných testů
 • kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy
 • multisport kartička, zvýhodněné bydlení, kanceláře v centru Brna, společné firemní akce a spoustu dalšího :)

Jak si tě představujeme a co bys měl/a umět?

Vlastně tě dokážeme všechno naučit. Důležité pro nás je, abys měl/a chuť realizovat se na této pozici a pomohl/a nám tě posouvat dál. Pokud jsi pečlivý člověk a systematický přístup je ti blízký, je velký předpoklad, že ti pozice testera padne jako ulitá.

Možná tě zajímají technické záležitosti 

 • Jako ticketovací systém využíváme Jiru
 • Front-end UlovDomov.cz máme v Reactu, back-end běží na PHP a spolu si povídají přes REST API
 • Verzovací nástroj používáme GitHub

Co v UlovDomov.cz vlastně tvoříme?

Už více než 6 let přinášíme na nájemní trh nástroje a služby, které lidem pomáhají snadněji najít bydlení, pohodlněji bydlet, ale taky efektivněji pronajímat. Oblast pronajímání je hodně různorodá a možná mnohem obsáhlejší, než si teď představuješ. Víme, že naše služby reálně pomáhají a to nás pořád žene dopředu. Určitě mrkni na inzertní portál UlovDomov.cz nebo službu Ideální nájemce.

Technologie a digitální nástroje dnes vládnou světu a toho se držíme i my. Nedávno jsme launchli novou vymazlenou verzi inzertního portálu, na které budeme stavět další featury pro naše uživatele. Zároveň stále posouváme náš Admin – interní aplikaci, která je páteří všech našich služeb a využíváme ji pro každodenní práci všichni ve firmě. Na produktu a devu čeká k vývoji spousta dalších věcí a my do týmu hledáme parťáka, který si jako první osahá funkčnost nových featur a zajistí to, že co pustíme do světa, to bude TOPSTROP :)

Tak co, jdeš do toho s námi?

Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozve Markét z HR a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři nebo si dáme online meeting. 

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :) 

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.