Specialista klientské spokojenosti – Brno

Trend v oblasti bydlení je jasný – vnímání nájemního bydlení se mění a poptávka stále roste. Naše služby zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Provozujeme inzertní portál UlovDomov.cz a prémiovou službu Ideální nájemce. Majitelům zajišťujeme veškerý servis spojený s pronájmy, od inzerce až po převzetí všech rizik – pečujeme již o více než 1 300 bytů a bydlí s námi přes 3 000 podnájemníků. S našimi službami ale míříme mnohem dál, protože trh pronájmů má velký potenciál a my si tuto příležitost nenecháme ujít. 

Proč hledáme specialistu klientské spokojenosti, který má rád lidi? :)

Našim klientům, kterých stále přibývá, poskytujeme topové služby. Je pro nás důležité, aby věděli, že se na nás mohou spolehnout a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto do našeho pětičlenného týmu klientské podpory hledáme kolegu nebo kolegyni, který se zaměří právě na rozvoj klientské spokojenosti. 

Naše majitele i podnájemníky budeš aktivně oslovovat a zjišťovat od nich feedback na proběhlé schůzky, předávky či kontroly. Zároveň budeš mít na starosti příchozí zpětnou vazbu od klientů. Pokud bude třeba, vyzjistíš doplňující informace a v případě negativní zpětné vazby pomůžeš situaci rozklíčovat a problém vyřešit. Pod palcem budeš mít také plánování prohlídek bytů, o které pečujeme.

Co z toho budeš mít?

  • práci na projektu, který inovuje realitní trh, pomáhá lidem lépe pronajímat i bydlet, meziročně roste o 100 % a navíc má v zádech silného investičního partnera MITON
  • fajn kanceláře v centru Brna
  • přátelský kolektiv a teambuildingové akce
  • Multisport kartičku
  • možnost zvýhodněného bydlení

Hledáme tebe, pokud:

  • máš alespoň 2 roky zkušeností s péčí o klienty a na telefonu jsi jako ryba ve vodě
  • máš skvělé komunikační schopnosti a nezalekneš se ani konverzace v angličtině
  • jsi empatický a umíš se na klienta ‘napojit’
  • nemáš problém s prací na počítači – budeš pracovat primárně s naším interním databázovým systémem
  • dynamické prostředí bereš jako výzvu – tvá pozice je nová a bude se dále vyvíjet

Máš chuť do toho s námi šlápnout?

Dej nám o sobě vědět, připoj svůj životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a pár slov o sobě – ozveme se ti a rádi tě pozveme k nám na kafe. Celý tým už se na tebe těší :)

P.S.: Pokud se o nás chceš dozvědět víc, koukni na náš druhý web UlovDomov.cz.

Přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit? Mrkni na náš Instagram

Ozvi se nám

Po přijetí tvé žádosti se ti ozve Market nebo Evča z HR.