Specialista péče o klienty | Brno

Trend v oblasti bydlení je jasný – vnímání nájemního bydlení se mění a poptávka stále roste. Naše služby zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Provozujeme inzertní portál UlovDomov.cz a prémiovou službu Ideální nájemce. Majitelům zajišťujeme veškerý servis, od inzerce až po převzetí všech rizik – pečujeme o více než 1 500 bytů a bydlí s námi přes 3 000 podnájemníků. S našimi službami ale míříme mnohem dál.

Proč hledáme parťáka, který má rád lidi? :)

Našim klientům, kterých stále přibývá, poskytujeme prémiové služby. Je pro nás důležité, aby věděli, že se na nás mohou spolehnout a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto do našeho tříčlenného týmu klientské podpory hledáme parťáka, který s našimi klienty bude v přímém kontaktu a bude jim umět vždy poradit.

Co bude tvou náplní práce?

Budeš vstupním kontaktem pro naše stávající i potenciální klienty a pomocnou rukou při řešení jejich dotazů a požadavků. Kromě klientů budeš v kontaktu také s kolegy z oddělení obchodu, správy bytů, práva či vyúčtování, kteří na tvou komunikaci budou často navazovat. Čeká tě různorodá práce a pokud nemáš rád nudu a monotónnost, jsi u nás správně :) 

Budeš:

 • komunikovat s našimi stávajícími klienty, ať už majiteli bytů nebo podnájemníky
 • zpracovávat jejich požadavky v rámci interního systému a velkou část z nich zvládneš rovnou i vyřešit
 • k dispozici potenciálním klientům, kteří o naše služby projeví zájem – majitelé bytů i lidé, kteří by s Ideálním nájemcem rádi bydleli
 • zadávat a spravovat inzerci našich bytů na UlovDomov.cz a dalších portálech

Co ti nabízíme?

 • práci na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
 • zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • podrobné zaškolení a podporu od Peti, která bude tvou šéfkou
 • dynamické prostředí, kde získáš spousty nových zkušeností nejen z oboru pronájmů ale i oboru péče o klienty
 • fajn partu lidí v rámci celé firmy, kteří umí máknout i si užít srandu
 • multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, kanceláře v centru Brna, společné firemní akce a pravidelné páteční dobroty v kanclu

Jak si tě představujeme?

 • vítáme zkušenosti s péčí o klienty nebo z call centra
 • máš výborný ústní a písemný projev v češtině i angličtině – přibližně polovina našich klientů mluví anglicky
 • oplýváš empatií a klient je pro tebe na prvním místě
 • umíš zachovat chladnou hlavu a když na to přijde, tak i projevit trochu asertivity

Máš chuť do toho s námi šlápnout?

Dej nám o sobě vědět, připoj svůj životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a pár slov o sobě – ozveme se ti. Celý náš tým se na tebe už těší :)

Přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit a jak vypadá naše portfolio? Mrkni na instagram @ulovdomov a @idealninajemce

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. Budeme se těšit.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte nás přímo.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.