Specialista péče o klienty | Brno

V rámci prémiové služby Ideální nájemce pečujeme o byty tisícovky pronajímatelů a staráme se o pohodlí více než 3 500 podnájemníků. Abychom mohli poskytovat top službu, spokojený klient je pro nás na prvním místě, a proto do týmu hledáme parťáka, který to vnímá stejně.

Máš cit pro komunikaci a blaho klientů je pro tebe na prvním místě? Pak jsi jednou nohou u nás.

Co bude tvou náplní práce?

Budeš vstupní branou pro naše stávající i potenciální klienty a pomocnou rukou při řešení jejich dotazů a požadavků. Kromě klientů budeš v kontaktu také s kolegy z různých oddělení napříč firmou – obchodníky, specialisty péče o byty a vyúčtování energií nebo právníky. Čeká tě různorodá náplň práce a věř nám, že s nudnými a monotónními úkoly se u nás moc nepotkáš.

Budeš:

 • komunikovat s našimi stávajícími klienty – majiteli bytů i podnájemníky
 • zpracovávat jejich požadavky v rámci interního systému a velkou část z nich zvládneš rovnou i vyřešit – zejména se jedná o koordinaci oprav a zajištění správy našich bytů
 • k dispozici potenciálním klientům, kteří o naše služby projeví zájem – majitelé bytů a ti, kteří bydlení hledají
 • zadávat a spravovat inzerci našich bytů na UlovDomov.cz a dalších inzertních portálech

Co ti nabízíme?

 • práci na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
 • zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • podrobné zaškolení a podporu od Peti, která bude tvou šéfkou
 • startupové prostředí, kde získáš spousty nových zkušeností nejen z oboru pronájmů, ale i v rámci péče o klienty
 • kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy
 • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, kanceláře v centru Brna, společné firemní akce, kafe zdarma a třeba volno v den tvých narozenin

Jak si tě představujeme?

 • máš výborný ústní a písemný projev v češtině i angličtině – téměř polovina našich klientů mluví anglicky
 • oplýváš empatií a klient je pro tebe na prvním místě
 • umíš zachovat chladnou hlavu a když na to přijde, nedělá ti problém projevit špetku asertivity
 • jsi otevřený se stále učit novým věcem – i když nebudeš ze startu vědět hned vše, rádi ti ve všem podáme pomocnou ruku
 • vítáme zkušenosti s péčí o klienty nebo z call centra

Máš chuť do toho s námi šlápnout?

Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozveme a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :)

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.