Specialista péče o pronajímané byty | Brno

Láká tě práce v terénu a máš organizační skills? Pak jsi možná jednou nohou u nás. Pojď s námi efektivně spravovat více než 750 bytů v našem brněnském portfoliu.

Co tě u nás čeká?

Společně s týmem správců budeš pečovat o byty v našem portfoliu a komunikovat s klienty – majiteli a podnájemníky. Budeš asistovat u předávání bytů, na starost budeš mít také koordinaci oprav, hlášení pojistných událostí nebo pravidelné kontroly bytu.

Je to práce s lidmi, velmi různorodá. V průběhu dne jsi v terénu, ale potřebné zázemí vždy najdeš u nás v kanceláři.

Co z toho budeš mít?

  • Práci na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
  • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
  • Možnost používat firemní auto
  • Služební telefon i pro osobní účely
  • Kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy
  • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, zbrusu nové kanceláře v ZET.office, společné firemní akce, kafe zdarma a třeba volno v den tvých narozenin

Jak si tě představujeme?

  • Máš komunikační skills v češtině i angličtině – více než polovina našich podnájemníků jsou cizinci, o komunikaci v angličtině tedy nebudeš mít nouzi
  • Jsi aktivní řidič – byty, o které se staráme, jsou po celém Brně, proto denně určitě pár kilometrů najezdíš
  • Dokážeš pracovat samostatně – zkoordinovat vše s podnájemníky, dodavateli i naší back-office
  • Jsi “technický typ” – nečekáme od tebe, že budeš seřizovat okna na bytech, ale potřebujeme, abys uměl posoudit stav a poptat vhodného opraváře

Máš chuť do toho s námi šlápnout?

Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozveme a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :)

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.