Specialista vyúčtování energií | Brno

Co bude tvojí náplní práce: 

Budeš mít na starosti tvorbu pravidelných i závěrečných vyúčtování energií a služeb pro jednotlivé byty. Budeš spolupracovat s kolegy, kteří se o pronajaté byty starají a sem tam komunikovat i s našimi klienty ohledně zpracovaných vyúčtování. Jedná se především o práci z pohodlí kanceláře :)  Tahle pozice ti bude skvěle sedět, pokud máš analytické myšlení, smysl pro detail a nebojíš se zároveň komunikovat. 

Co tu na tebe čeká?

  • Práce na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
  • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
  • Zisk cenných zkušeností z oboru pronájmů
  • Kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy
  • Multisport kartička, zvýhodněné bydlení, kanceláře v centru Brna, společné firemní akce, kafe zdarma a třeba volno v den tvých narozenin

Co čekáme od tebe: 

  • Máš analytické schopnosti a miluješ čísla
  • Umíš pracovat samostatně
  • Nad svou prací umíš přemýšlet a nebojíš se přicházet s nápady, které tvou práci zefektivní
  • Výhodou, nikoliv nutnou podmínkou je, pokud máš zkušenosti s tvorbou vyúčtování

Tak co, jdeš do toho s námi?

Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozveme a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři.

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :) 

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.