Kolik dostanu za svůj byt měsíčně?

Do 24 hodin se vám ozve náš specialista

Cena pronájmu závisí na mnoha faktorech, proto vám ji rovnou nesdělil prohlížeč. S naším specialistou můžete zohlednit specifika vašeho bytu a pobavit se o jeho pronajímání.

Měníme pronájem bytu v bezstarostný příjem. Jsme Ideální nájemce

Garantujeme příjem

Garantujeme
příjem

Garantujeme
příjem

Váš příjem z pronajímání bytu již nebude závislý na obsazenosti bytu nebo na neplatičích. Nájem vám platíme každý měsíc, ať se děje, co se děje.

Ručíme za stav bytu

Ručíme za stav
bytu

Ručíme za stav bytu

V jakém stavu si byt od vás převezmeme, v takovém ho i vrátíme. Ruku na to.

Garantujeme příjem

Bez starostí
a obtěžování

Bez starostí
a obtěžování

O byt se kompletně staráme, řešíme jeho veškerou agendu, komunikujeme s podnájemníky a řešíme jejich problémy. Od výměny žárovky až po vybíraní nájemného.

Garantujeme příjem

Máme políčeno
na neplatiče

Máme políčeno
na neplatiče

Pečlivě vybíráme do bytu spolehlivé lidi. Máme připravený nástroj na jejich důkladné prověřování, neprůstřelnou smlouvu a tým právníků.

Mluví se o nás

Delší dobu jsem chtěla využít nízkých úrokových sazeb na hypotečním trhu a koupit si byt jako investici, ale odrazovalo mne několik otazníků - co když budu muset po někom vymáhat dlužné nájmy? Co když nenajdu slušné nájemníky? Co když se něco v bytě porouchá a já, manuální antitalent, to budu muset opravit? Tohle všechno za mě už půl roku řeší... více

Kristýna Hájková

Na bytě se sem tam objeví nějaké technické potíže, jako špatně odtékající odpad nebo vzduch v topení, ale Váš správce se zatím vždycky o všechno bez problémů postaral a jen mě vyřešení problému, o kterém jsem ani nevěděl, informoval SMSkou. Na podnájemníka... více

Libor Kolařík