Pronajimám byt

Pronajmete nám byt, o zbytek se postaráme

Ideální nájemce vám změní pronajímání bytu v bezstarostný příjem. Byt nám pronajmete, my vám garantujeme pravidelnou platbu nájemného, žádné starosti a ručíme za stav bytu.

Neřešíte nájemníka, smlouvy ani opravy

Do bytu seženeme podnájemníka, podepíšeme s ním smlouvy, kontrolujeme ho, řešíme s ním opravy bytu i příslušenství. V případě problémového podnájemníka se postaráme o jeho vystěhování. Navíc od nás získáváte garanci, že byt dostanete ve stejném stavu, v jakém jste nám ho pronajali.

Veškerou zodpovědnost za byt neseme my

Neseme za vás všechna rizika, např. že byt nebude obsazený nebo že podnájemník nebude platit. Vy svoje peníze dostanete, ať se děje cokoliv.

Klasická nájemní smlouva

Žádná smlouva o správě bytu - byt si od vás poctivě pronajmeme, díky čemuž za něj neseme veškerou zodpovědnost. Máme spolu nájemní smlouvu a vy máte jistotu. S obyvatelem bytu uzavíráme podnájemní smlouvu my.

Na výběr dobrého podnájemníka se můžete spolehnout

Vybrat slušného a dlouhodobého podnájemníka je pro nás prioritou. Každého vážného zájemce o byt proto prověřujeme ve veřejně dostupných registrech. A když se náhodou spleteme? Nevadí - všechna rizika neseme my, vy o peníze nepřijdete.

O bytu máte přehled

Byty pravidelně kontrolujeme a posíláme vám reporty s fotografiemi. Vy nemusíte do bytu fyzicky chodit, ale přitom víte, že je všechno v pořádku.

Jsme Ideální nájemce
 • graf
  429
  Aktuálně se staráme
  o 429 bytů
 • 100 procent
  100%
  100 % našich majitelů dostává peníze včas
 • čas
  60h
  Naši klienti s námi šetří průměrně 60 hodin času ročně
Zkušenosti klientů

Na bytě se sem tam objeví nějaké technické potíže, jako špatně odtékající odpad nebo vzduch v topení, ale váš správce se zatím vždycky o všechno bez problémů postaral a jen mě o vyřešení problému, o kterém jsem ani nevěděl, informoval SMSkou. Na podnájemníka si taky stěžovat nemůžu, takže jsem spokojen.

– Libor Kolařík

Když jsem kupovala byt na investici, odrazovalo mě, že budu muset opravovat porouchané věci nebo vymáhat dlužné nájmy.
Tyhle otazníky ale vyřešil Ideální nájemce, který byt dále pronajímá. Platí včas, ať je byt obsazený nebo ne, stará se o výběr solidních podnájemníků a vyřeší za mě i technické drobnosti. Jednoznačná spokojenost.

– Kristýna Hájková

Změňte pronajímání svého bytu v bezstarostný příjem.
Nechejte si od nás službu nezávazně nacenit.

Nacenit pronájem