Pronajimám byt

Pronajmete nám byt, o zbytek se postaráme

Ideální nájemce vám změní pronajímání bytu v bezstarostný příjem. Byt nám pronajmete, my vám garantujeme pravidelnou platbu nájemného, žádné starosti a ručíme za stav bytu.

Neřešíte nájemníka, smlouvy ani opravy

Do bytu seženeme podnájemníka, podepíšeme s ním smlouvy, kontrolujeme ho, řešíme s ním opravy bytu i příslušenství. V případě problémového podnájemníka se postaráme o jeho vystěhování. Navíc od nás získáváte garanci, že byt dostanete ve stejném stavu, v jakém jste nám ho pronajali.

Veškerou zodpovědnost za byt neseme my

Neseme za vás všechna rizika, např. že byt nebude obsazený nebo že podnájemník nebude platit. Vy svoje peníze dostanete, ať se děje cokoliv.

Klasická nájemní smlouva

Žádná smlouva o správě bytu - byt si od vás poctivě pronajmeme, díky čemuž za něj neseme veškerou zodpovědnost. Máme spolu nájemní smlouvu a vy máte jistotu. S obyvatelem bytu uzavíráme podnájemní smlouvu my.

Na výběr dobrého podnájemníka se můžete spolehnout

Vybrat slušného a dlouhodobého podnájemníka je pro nás prioritou. Každého vážného zájemce o byt proto prověřujeme ve veřejně dostupných registrech. A když se náhodou spleteme? Nevadí - všechna rizika neseme my, vy o peníze nepřijdete.

O bytu máte přehled

Byty pravidelně kontrolujeme a posíláme vám reporty s fotografiemi. Vy nemusíte do bytu fyzicky chodit, ale přitom víte, že je všechno v pořádku.

Jsme Ideální nájemce
 • garance
  Garance
  Garantujeme vrácení bytu v původním stavu
 • čas
  60h
  Naši klienti s námi šetří průměrně 60 hodin času ročně
 • graf
  516
  Aktuálně se staráme
  o 516 bytů
Partneři

Změňte pronajímání svého bytu v bezstarostný příjem.
Nechejte si od nás službu nezávazně nacenit.

Nacenit pronájem