Ideální nájemce radí pronajímatelům

Jsme jedním z největších pronajímatelů bytů v Brně a v Praze a s pronájmy máme hromadu zkušeností. Přečtěte si rady na otázky a problémy, které většina majitelů bytů řeší.

Proč investovat do nemovitostí

Výnos 3 až 5 % ročně a minimální rizikovost jsou hlavní důvody, proč se nemovitosti drží v popředí nejoblíbenějších investičních příležitostí. Pokud přemýšlíte, jak co nejvýhodněji zhodnotit své prostředky, o nemovitostech se rozhodně vyplatí uvažovat.

Celý článek

Prodat nebo pronajmout? Co se víc vyplatí

Ať už se stanete majitelem bytu jakkoli, pokud jej nevyužijete pro vlastní bydlení, vždy budete stát před zásadním rozhodnutím, co s ním. Prodat jej či pronajímat? Nevíte si rady? Podle čeho se vlastně rozhodovat?

Celý článek

Pozor na nájemní smlouvy stažené z internetu

Stáhnout si univerzální nájemní smlouvu, přepsat údaje a dát podepsat nájemci se jeví jako jednoduché a levné řešení. Může se však hrubě nevyplatit a připravit vás o spoustu času a peněz - čtěte, jaká jsou rizika.

Celý článek

Co s neplatícím nájemníkem

Pronajímáte byt a potýkáte se s neplatícím nájemníkem? S tímto problémem se setkává přibližně 20 % pronajímatelů. Vymáhání škody či vystěhování je však problematické, často zabere měsíce soudních tahanic a vy přijdete o spoustu peněz. Přečtěte si, jak situaci řešit.

Celý článek

Jak pojistit pronajímaný byt

Vlastníte byt, ve kterém máte nájemníka, a rádi byste jej měli pojištěný pro případ, že se něco stane. Přečtěte si, jaký je rozdíl mezi pojištěním nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti a jak je zkombinovat, aby jste byli chránění, ať se stane cokoliv.

Celý článek
 
 
Jsme Ideální nájemce
 • graf
  630
  Aktuálně se staráme
  o 630 bytů
 • čas
  60h
  Naši klienti s námi šetří průměrně 60 hodin času ročně
 • spravujeme
  2,2mld.
  Hodnota bytů, o které se staráme

Změňte pronajímání svého bytu v bezstarostný příjem.
Nechejte si od nás službu nezávazně nacenit.

Nacenit pronájem