Domů | O naší službě | Reference

Zkušenosti našich klientů

Delší dobu jsem chtěla využít nízkých úrokových sazeb na hypotečním trhu a koupit si byt jako investici, ale odrazovalo mne několik otazníků - co když budu muset po někom vymáhat dlužné nájmy? Co když nenajdu slušné nájemníky? Co když se něco v bytě porouchá a já, manuální antitalent, to budu muset opravit?
Tohle všechno za mě už půl roku řeší můj Ideální nájemce, který byt dále pronajímá. Platí včas, ať je byt obsazený nebo ne, stará se o výběr solidních podnájemníků a vyřeší za mne i technické drobnosti v bytě. Jednoznačná spokojenost!

Kristýna Hájková

Nemohu než pochválit vás za nápad poskytovat tento typ služeb. Jakmile jsem se o vás dozvěděl, bylo mi hned jasné, že je to přesně to, co v danou chvíli hledám a potřebuji:

 • pronajmout byt za rozumnou cenu
 • mít záruku spolehlivého nájemníka na delší dobu a pod smlouvou
 • nemuset se starat o drobnosti s údržbou bytu
 • příjemné a korektní jednání všech lidí z vaší firmy, se kterými jsem se setkal

Proto kdokoliv se mě zeptá, jak jsem vyřešil pronájem, tak mu o vás povím a doporučuji vás.
Jsem prostě s vašimi službami spokojen.

Tomáš Vilím

Zatím jsem se službou velmi spokojená a nemůžu si na nic stěžovat. Dále vás doporučuji svým známým, kteří uvažují, že vaší služby také využijí.

Iveta Wiedermann

Než jsem přes vás začal pronajímat, myslel jsem, že tomu rozumím. Díky vám jsem se ale dostal na lepší peníze a ještě mám klid a nemusím konečně nic řešit. A peníze chodí pravidelně.

René Mayer

Na bytě se sem tam objeví nějaké technické potíže, jako špatně odtékající odpad nebo vzduch v topení, ale váš správce se zatím vždycky o všechno bez problémů postaral a jen mě o vyřešení problému, o kterém jsem ani nevěděl, informoval SMSkou. Na podnájemníka si taky stěžovat nemůžu, takže jsem asi spokojen.

Libor Kolařík
Jsme Ideální nájemce
 • garance
  Garance
  Garantujeme vrácení bytu v původním stavu, s ohledem na běžné opotřebení.
 • čas
  60h
  Naši klienti s námi šetří průměrně 60 hodin času ročně
 • graf
  1498
  Aktuálně pečujeme
  o 1498 bytů
Partneři
Zkušenosti klientů

Jsem hodně pracovně vytížený - najít čas na péči o pronajímaný byt je problematické. Teď je ale v dobrých rukou Ideálního nájemce. Mně chodí na účet peníze a na mail reporty s fotkami. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí mít příjem z pronájmu a žádné starosti.

– Zdeněk Kubišta

Když jsem kupovala byt na investici, odrazovalo mě, že budu muset opravovat porouchané věci nebo vymáhat dlužné nájmy.
Tyhle otazníky ale vyřešil Ideální nájemce, který byt dále pronajímá. Platí včas, ať je byt obsazený nebo ne, stará se o výběr solidních podnájemníků a vyřeší za mě i technické drobnosti. Jednoznačná spokojenost.

– Kristýna Hájková

Chcete i vy patřit mezi naše spokojené zákazníky?

Kontaktovat