Dům, Horoměřice – Horoměřice – Tuchoměřická, 39990 / měsíc,/ month, 160 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Tuchoměřická
 – 
Horoměřice
 – 
Horoměřice
Dispozice:
Dům
Cena: 
39990
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná kauce , náklady na bydlení 8 500 Kč, poplatek za podnájem
Výměra: 
160
 m2
Vybavení: 
Nevybaveno
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Balkón, Parkovací místo
Energetická náročnost: 
G - Mimořádně nehospodárná

Apartment details

Adress:
Tuchoměřická
 – 
Horoměřice
 – 
Horoměřice
Layout:
Rent:
39990
 / month
Price note:
returnable deposit, utilitities 8 500 CZK, fee for rent
Size:
160
 m2
Furnishings:
Unfurnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Balcony, Parking spot
Energy label:
G - Very inefficient

Popis bytu

Description

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásnou rodinnou rezidenci o dispozici 6+kk v klidné lokalitě Praha - Horoměřice s dobrou dopravní dostupností. Dům má celkovou plochu 160 m2 a má k dispozici dvě patra. Velkou výhodou domu je prostorná zahrada (491 m2) s úložným prostorem pro technické potřeby, balkón, terasa a dvě parkovací stání, která jsou za bránou na elektrické dálkové ovládání. Dům má navíc i plynový kotel + solární panely (v sezóně jsou tedy minimální náklady díky energii ze slunce). Dům také disponuje podlahovým vytápěním.

Parkovací stání jsou již zahrnuta v ceně nájemného.

Dostupná mobilní aplikace ViCare k tepelnému systému značky Viessmann, díky, které můžete například sledovat výkon solárních panelů či nastavovat jiné parametry na dálku.

Dům se nabízí nevybavený. V domě jsou čtyři neprůchozí ložnice, dva obývací pokoje, dvě koupelny a dvě toalety. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, plynový sporák a digestoř. Ostatní pokoje jsou nezařízené. V obou koupelnách je k dispozici vana, sprcha, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Je zde také pračka se sušičkou. Z terasy je krásný výhled.

Dům se nachází v klidné a příjemné lokalitě. V okolí domu jsou např. restaurace, pošta, základní škola atd. Je zde výborná dostupnost - 15-20 minut autem na Vítězné náměstí - Dejvice - Praha 6. International School of Prague (ISP), která se nachází ve vedlejších Nebušicích je pouze deset minut cesty od domu.

Dům je volný k nastěhování od 01.10.2023. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________
For long-term rent, we offer a beautiful family residence 6 + kk in a quiet location Prague - Horomerice with good transport links. The house has a total area of ​​160 sqm and has two floors. The big advantage of the house is a spacious garden (491 m2) with storage space for technical needs, balcony, terrace and two parking spaces, which are behind the gate for electric remote control. The apartment also has a gas boiler + solar panels (in season there are minimal costs due to the energy from the sun). The house also has an underfloor heating.

Parking spaces are already included in the rent.

Available ViCare mobile application for Viessmann heating system, thanks to which you can monitor the performance of solar panels or set other parameters remotely.

The house is unfurnished. There are four separated bedrooms, two living rooms, two bathrooms and two toilets. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven, gas stove and hood. Other rooms are unfurnished. Both bathrooms have a bathtub, shower, sink with mirror and toilet. There is also a washing machine with dryer. The terrace has a beautiful view.

The house is situated in a quiet and pleasant location. In the vicinity of the house are eg restaurants, post office, primary school, etc. Excellent access - 15-20 minutes by car to Vítězné náměstí - Dejvice - Prague 6. International School of Prague (ISP), located in the neighboring Nebušice is only 10 minutes away from home.

The house is available from the 1st of October 2023. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.