2+kk, Ostrava – Moravská Ostrava – Důlní, 18000 / měsíc,/ month, 69 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Důlní
 – 
Moravská Ostrava
 – 
Ostrava
Dispozice:
2+kk
Cena: 
18000
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota 46 000 Kč, poplatky za služby 3 500 Kč, poplatek za zprostředkování
Výměra: 
69
 m2
Vybavení: 
Částečně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Sklep, Parkovací místo, Výtah, Lodžie, Terasa
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Důlní
 – 
Moravská Ostrava
 – 
Ostrava
Layout:
2+kk
Rent:
18000
 / month
Price note:
refundable deposit 46 000 CZK, utilities 3 500 CZK, mediation fee
Size:
69
 m2
Furnishings:
Partially furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Cellar, Parking spot, Elevator, Loggia, Terrace
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-bxuus

Virtuální prohlídka
my.matterport.com/show/?m=sZjedDWs36a

Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk, 72,5m2. Byt se nachází v nově vystavěné rezidenci Nová Karolína, ulice Důlní, Moravská Ostrava. Byt se nachází v 3. patře bytového domu s výtahem.

V bytě je jedna samostatná neprůchozí nevybavená místnost s lodžií do vnitrobloku. Obývací pokoj s kuchyňským koutem nabízí nájemci možnost si jej také vybavit dle svých potřeb. Kuchyňský kout realizovaný v posledním zářijovém týdnu 2022 bude vybaven kombinovanou chladničkou, multifunkční troubou, indukční sklokeramickou deskou, digestoří, integrovanou myčkou, tmavým designovým dřezem, a bohatým úložným prostorem. Chodba je vybavena komodou, botníkem, předsíňovou stěnou a zrcadlem. V koupelně se nachází vana, žebříkové topení, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a samostatná vysoká skříňka. Samostatné WC + umyvadlo.

Byt je připraven pro prvního nájemce.

Bytový dům se nachází v pěší zóně v oblasti Nové Karolíny, v blízkosti obchodního centra Nová Karolina a administrativního komplexu Nova Karolina Park, nám. Biskupa Bruna, s odpočinkovými zónami a historickým objektem Trojhalí. V blízkosti je ve výstavbě administrativní objekt Organica a nový Univerzitní Kampus.

Bytový dům se skládá z šesti nadzemních podlaží a jednoho podzemního. Nadzemní podlaží bytového domu zaujímají tvar písmene U. Uvnitř objektu se nachází společný oplocený prostor pro vlastníky objektu, ve kterém jsou lavičky v zeleni a místo na hraní pro děti. V podzemní části domu jsou garážová stání, sklepy a technické místnosti.

Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a lodžií je výhled na jiho- západ - v tomto směru se nachází Trojhalí a Beskydy. Z ložnice s lodžií je výhled na východní stranu - zahrada ve vnitrobloku.

Sklep má výměru 2,97m, parkovací stání se nachází v blízkosti výtahu. Parkovací stání se nabízí za 1 500 Kč/ měsíc.

Kuchyňská linka bude realizovaná v posledním zářijovém týdnu - Nicméně možnost nastěhování již od září za poplatek 5 000 Kč za tento měsíc.

Od 10/22 nájemné 18 000 Kč + zálohy na služby a energie 3 500 Kč + elektřina, která bude přepsána na nájemce. Garážové stání za poplatek 1 500 Kč/ měsíc. Jistota 46 000 Kč.

Poplatek za zprostředkování ve výši jednoho nájmu.

energetická kategorie B
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-bxuus-en

Long-term lease of a 2+kk apartment, 72.5 m2. The apartment is located in the newly built Nová Karolína residence, Důlní Street, Moravská Ostrava. The apartment is located on the 3rd floor of an apartment building with an elevator.

The apartment has one separate non-passable, unfurnished room with a loggia to the inner block. The living room with kitchenette offers the tenant the opportunity to equip it according to their needs. The kitchen, built in the last week of September 2022, will be equipped with a combined refrigerator, multifunctional oven, induction glass-ceramic hob, hood, integrated dishwasher, dark designer sink, and ample storage space. The hallway is equipped with a chest of drawers, a shoe rack, a vestibule wall and a mirror. The bathroom has a bathtub, ladder heating, a sink with a cabinet, a mirror. Separate toilet + sink.

The apartment is ready for the first tenant.

The apartment building is located in a pedestrian zone in the Nová Karolína area, near the Nová Karolina shopping center and the Nova Karolina Park administrative complex, nám. Biskupa Bruno, with rest zones and the historical building of the Triple Hall. The Organica administrative building and the new University Campus are under construction nearby.

The apartment building consists of six above-ground floors and one underground. The upper floors of the apartment building take the shape of the letter U. Inside the building there is a common fenced area for the owners of the building, in which there are benches in the green and a place for children to play. In the underground part of the house there are garages, cellars and technical rooms.

From the living room with kitchenette and loggia, there is a view to the south-west - in this direction are Trojhalí and the Beskydy Mountains. From the bedroom with a loggia, there is a view to the east side - the garden in the courtyard.

The cellar has an area of ​​2.97 m, the parking space is located near the elevator. A parking space is offered for 1,500 CZK/month.

The kitchen will be completed in the last week of September - However, it is possible to move in from September for a fee of CZK 5,000 per month.

From 10/22 rent 19,000 CZK + deposits for services and energy 3,500 CZK. Garage parking for a fee of 1,500 CZK/month. Guarantee of CZK 48,000.
In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.