3+kk, Polná – Polná – Rérychova, 23400 / měsíc,/ month, 85 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Rérychova
 – 
Polná
 – 
Polná
Dispozice:
3+kk
Cena: 
23400
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota 46.800,- Kč, náklady na bydlení cca 5.000,- Kč, poplatek za podnájem 23.400,- Kč
Výměra: 
85
 m2
Vybavení: 
Nevybaveno
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Parkovací místo, Terasa
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Rérychova
 – 
Polná
 – 
Polná
Layout:
3+kk
Rent:
23400
 / month
Price note:
refundable deposit 46.800 CZK, utilities 5.000 CZK, sublease fee 23.400 CZK
Size:
85
 m2
Furnishings:
Unfurnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Parking spot, Terrace
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Virtuální prohlídka :
https://my.matterport.com/show/?m=X86pKc6F4Gu

Prohlídky :
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-cxaxg
K dlouhodobému podnájmu nabízíme novostavbu krásného bytu o dispozici 3+kk v klidné lokalitě s možností odkupu. Byt o celkové výměře 85m2 se nachází ve 4. podlaží zděného domu. K bytu náleží i dva balkony - každý o výměře 4,5 m2 + sklep 2,4 m2.

Samozřejmostí je i soukromé parkovací místo.


Byt se nabízí nevybavený. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. V bytě je vinylová podlaha. Dům je kompletně zateplený.

Velká výhoda je možnost odkupu.

Bydlení v klidné lokalitě, na kraji malého města Polná a zároveň kousek od Jihlavy (14 km), Havlíčkova Brodu (23 km), či Žďáru nad Sázavou (23 km). Vše potřebné budete mít na dosah.


V bezprostřední blízkosti domu se staví nové obchodní centrum OC Polná.
V roce 2022 v Polné u Jihlavy na ulici Jihlavská byla zahájena výstavba nového nákupního centra OC Polná. Na otevření moderního komplexu s obchody, supermarketem, dětským hřištěm, kancelářemi, kavárnou a dalšími provozovnami se můžete těšit v září 2024.

Polyfunkční dům
V přízemí najdete prostory pro kavárnu, kadeřnictví nebo např. lékárnu. Další patra budou sloužit pro kanceláře (celkem 12 kanceláří ve výměře od 39 m² do 106 m²) a nejvyšší patro bude patřit čtyřem bytům ve výměře 67 m² nebo 79 m².Poplatky za služby jsou dle domluvy. Paní majitelka preferuje aby si zájemci o pronájem přepsali poskytovatele energií na sebe.Byt je volný k nastěhování od ledna 2023.Uvedena energetická kategorie B
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Virtual tour :
https://my.matterport.com/show/?m=X86pKc6F4Gu

Tours:
To register for a tour, please use this form:
inbyty.cz/byt-cxaxg
For long-term sublease, we offer a newly built beautiful apartment available 3+kk in a quiet location with the option of purchase. The apartment with a total area of 85m2 is located on the 4th floor of a brick building. The apartment also includes two balconies - each with an area of 4.5 m2 + a cellar of 2.4 m2.

A private parking space is also a matter of course.


The apartment is offered unfurnished. The bathroom has a shower, sink and toilet. The apartment has a vinyl floor. The house is completely insulated.

A big advantage is the possibility of redemption.

Living in a quiet location, on the outskirts of the small town of Polná and at the same time a short distance from Jihlava (14 km), Havlíčkov Brod (23 km), or Žďár nad Sázavou (23 km). You will have everything you need at your fingertips.


A new OC Polná shopping center is being built near the house.
In 2022, the construction of the new OC Polná shopping center was started in Polná u Jihlava on Jihlavská street. You can look forward to the opening of a modern complex with shops, a supermarket, a children's playground, offices, cafes and other establishments in September 2024.

Multifunctional building
On the ground floor you will find spaces for a cafe, hairdresser or, for example, a pharmacy. The other floors will be used for offices (a total of 12 offices with an area of 39 m² to 106 m²) and the top floor will belong to four apartments with an area of 67 m² or 79 m².Fees for services are as agreed. The owner prefers that those interested in renting sign up the energy provider for themselves.The apartment is available to move into from January 2023.Stated energy category BIn case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.