3+kk, Praha – Kbely – Plzákova, 29900 / měsíc,/ month, 78 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Plzákova
 – 
Kbely
 – 
Praha
Dispozice:
3+kk
Cena: 
29900
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 7416 kč + elektřina, poplatek za podnájem, 2000 kč garážové stání
Výměra: 
78
 m2
Vybavení: 
Nevybaveno
K nastěhování: 
1. 6. 2023
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Parkovací místo, Výtah, Garáž, Terasa
Energetická náročnost: 
B - Velmi úsporná

Apartment details

Adress:
Plzákova
 – 
Kbely
 – 
Praha
Layout:
3+kk
Rent:
29900
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 7416 czk + electricity, sublease fee, parking 2000 czk
Size:
78
 m2
Furnishings:
Unfurnished
Ready for move-in:
2023-06-01
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Parking spot, Elevator, Garage, Terrace
Energy label:
B - Very efficient

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-f58dj

Vstupte do světa pohodlí a moderního bydlení v našem ohromujícím krásně prosluněném bytu s dispozicí 3+kk, který se nachází v klidné a příjemné lokalitě Kbely. Tento byt o celkové výměře 130 m2 vás nadchne svou elegancí a prostorností, a to vše ve 4. patře nádherného cihlového domu s výtahem. Naše nabídka zahrnuje také úchvatnou terasu o rozloze 55 m2, prostorný sklep a dokonce dvě soukromé garážové stání. Celý byt je laděn do příjemného dřevěného stylu, který dodává prostorům osobitý a přirozený vzhled.

Tento byt se nabízí nevybavený, takže budete mít svobodu a volnost při zařizování podle vašich představ. Moderní kuchyně je vybavena špičkovými spotřebiči včetně myčky, trouby, varné desky a digestoře. Otevřená obývací část čeká na vaše kreativní nápady pro zařízení a umožní vám vytvořit si dokonalý prostor pro relaxaci a setkávání s přáteli. Oba pokoje jsou vybaveny praktickými šatnami a jeden z pokojů disponuje dokonce vestavnou skříní. K dispozici je také další úložný prostor v prostorné chodbě bytu. V koupelně se nachází vana i prostorný sprchový kout, a samozřejmě nechybí ani místo pro pračku a sušičku. Toaleta je oddělena, což vám poskytuje maximální pohodlí a soukromí. Pro milovníky venkovního posezení nabízí terasa roztahovací pergolu, zahradní domek a malebné záhony plné bylinek, které zvýrazní její krásu. Venkovní rolety na všech oknech zajistí potřebné soukromí a ochranu před slunečními paprsky. Nezapomínáme ani na moderní technologie, protože celý byt je vybaven chytrým systémem, který lze pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu.

V okolí domu najdeme supermarket Billa, základní a mateřskou školu, lékárnu, Lesopark Letňany, který může posloužit na procházky atd. Pár minut chůze od domu je vzdálená autobusová Lesopark Kbely a Valcha s výbornou dostupností na metro Letňany nebo taky metro Vysočanská.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.
Byt je volný k nastěhování od ihned.

Energetická náročnost B.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Tours
Please use this form to register for a tour:
inbyty.cz/byt-f58dj

Enter the world of comfort and modern living in our stunning beautifully sunny 3 bedroom apartment, located in a quiet and pleasant location of Kbely. This apartment with a total area of 130 m2 will delight you with its elegance and spaciousness, all on the 4th floor of a beautiful brick building with elevator. Our offer also includes a breathtaking terrace of 55 m2, a spacious cellar and even two private garage spaces. The whole apartment is decorated in a pleasant wooden style, which gives the premises a distinctive and natural look.

This apartment is offered unfurnished, so you will have the freedom and liberty to furnish it to your liking. The modern kitchen is equipped with top of the range appliances including a dishwasher, oven, hob and extractor hood. The open plan living area awaits your creative ideas for furnishings, allowing you to create the perfect space for relaxing and socialising with friends. The bedrooms of both rooms are equipped with practical wardrobes and one of the rooms even has a built-in wardrobe. There is also additional storage space in the spacious hallway of the apartment. The bathroom has a bathtub and a spacious shower, and of course there is also space for a washing machine and dishwasher. The toilet is separate, giving you maximum convenience and privacy. For those who love the outdoors, the terrace offers an extendable pergola, a garden house and picturesque flower beds full of herbs to enhance its beauty. Outdoor blinds on all windows will provide the necessary privacy and protection from the sun's rays. We are not forgetting about modern technology either, as the entire apartment is equipped with a smart system that can be conveniently controlled via smartphone.

In the vicinity of the house we can find Billa supermarket, primary and kindergarten, pharmacy, Lesopark Letňany, which can serve for walks, etc. A few minutes walk from the house is a bus Lesopark Kbely and Valcha with excellent access to metro Letňany or also metro Vysočanská.

The owner prefers interested parties without pets.
The apartment is free to move in from immediately.

Energy efficiency B.

The apartment is rented by Ideal Tenant - a service with which you will live carefree and under fair conditions. If something happens, there are caretakers available to sort everything out with you. We'll help with all the paperwork, setting up payments and arranging special insurance for you. Come live with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.