2+1, Praha – Michle (Praha 4) – Adamovská, 20800 / měsíc,/ month, 68 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Adamovská
 – 
Michle (Praha 4)
 – 
Praha
Dispozice:
2+1
Cena: 
20800
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota 41 000 Kč, poplatky za služby 4 000 Kč, poplatek za podnájem
Výměra: 
68
 m2
Vybavení: 
Částečně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Balkón, Výtah
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Adamovská
 – 
Michle (Praha 4)
 – 
Praha
Layout:
2+1
Rent:
20800
 / month
Price note:
refundable deposit 41 000 CZK, utilities 4 000 CZK, sublease fee
Size:
68
 m2
Furnishings:
Partially furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Balcony, Elevator
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-ji8jn

Virtuální prohlídka : https://my.matterport.com/show/?m=PaMjSjM7xAw

Nabízíme k pronájmu krásný byt s dispozicí 2+1 a podlahovou plochou 68 m2, který se nachází v předposledním patře cihlového šestipatrového domu s výtahem. Byt tvoří dva samostatné neprůchozí pokoje, které jsou chodbou spojené s kuchyní, koupelnou, WC a
praktickou komorou. Byt má plně vybavenou kuchyni, kde se nachází veškeré vybavení, varná sklokeramická deska, vestavná myčka, lednice a stůl včetně židlí.

Měsíční nájemné ve výši 20 800 Kč + 4000 Kč zálohy na poplatky při užívání bytu dvěma dospělými osobami. Elektrická energie od PRE a internet UPC/Vodafone budou přepsány na nového nájemníka. Při podpisu smlouvy se hradí také vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Byt se nachází v dobře dostupné, ale zároveň velmi klidné lokalitě širšího centra Prahy, na rozhraní městské části Michle a Vršovice. Zastávka autobusu i tramvaje je vzdálena zhruba 200 metrů, spojení do centra města zabere 15-20 minut. Využít lze také spojení
vlakem na Hlavní nádraží, které ze stanice Vršovice trvá 5 minut. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost pro sportovní i kulturní vyžití, na procházky lze vyrazit parkem podél říčky Botič nebo do přilehlých parků Jezerka, Tyršův vrch nebo
Grébovka. Pro drobné nákupy je k dispozici několik menších obchodů v okolí a dále Kaufland nebo Albert v nákupním středisku Arkády Pankrác, které je vzdáleno 3 stanice autobusem.

Majitel preferuje spolehlivé nájemníky pro dlouhodobý pronájem na 2-X let.
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-ji8jn-en

We offer for rent a beautiful apartment with a layout of 2 + 1 and a floor area of ​​68 m2, located on the penultimate floor of a brick six-storey building with an elevator. The apartment consists of two separate separate rooms, which are connected by a corridor with a kitchen, bathroom, toilet and
practical chamber. We offer a partly furnished apartment, in a smaller room facing the courtyard, there is a comfortable double bed measuring 180x200 cm. The kitchen has all the equipment, ceramic hob, built-in dishwasher, refrigerator and table including chairs. There is a washing machine in the bathroom, which a new tenant can buy if they are interested.

Monthly rent in the amount of CZK 20,800 + CZK 4,000 advance payment for fees when using the apartment by two adults. Electricity from PRE and UPC / Vodafone internet will be transferred to the new tenant. Upon signing the contract, a refundable deposit of two months' rent is also paid.

The apartment is located in a well-accessible, but at the same time very quiet location in the wider center of Prague, on the border of Michle and Vršovice. The bus and tram stop is about 200 meters away, the connection to the city center takes 15-20 minutes. Connections can also be used
by train to Hlavní nádraží, which takes 5 minutes from Vršovice station. Within walking distance is all civic amenities for sports and cultural activities, you can go for walks through the park along the river Botič or to the adjacent parks Jezerka, Tyršův vrch or
Grébovka. For small purchases, there are several smaller shops in the area, as well as Kaufland or Albert in the Arkády Pankrác shopping center, which is 3 bus stops away.

The landlord prefers reliable tenants for long term rentals for 2-X years. The tenant can adjust the layout of the apartment upon agreement. You no longer pay any commission on this offer
RK.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.