3+kk, Praha – Podolí – Nad Ondřejovem, 25490 / měsíc,/ month, 70 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Nad Ondřejovem
 – 
Podolí
 – 
Praha
Dispozice:
3+kk
Cena: 
25490
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 5.550,-Kč poplatek za podnájem
Výměra: 
70
 m2
Vybavení: 
Částečně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Sklep, Balkón
Energetická náročnost: 
IN_WEB__LABEL_ENERGY_EFFICIENCY_TYPE_E

Apartment details

Adress:
Nad Ondřejovem
 – 
Podolí
 – 
Praha
Layout:
3+kk
Rent:
25490
 / month
Price note:
refundable deposit CZK, utilities 5.550CZK, sublease fee
Size:
70
 m2
Furnishings:
Partially furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Cellar, Balcony
Energy label:
IN_WEB__LABEL_ENERGY_EFFICIENCY_TYPE_E

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-qn8ke

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený byt 3+kk s balkonem ve 3. patře udržovaného cihlového domu se zahradou. Dům se nachází v klidné, tiché, a přesto dopravně snadno dostupné lokalitě s vysokou kvalitou bydlení uprostřed vilové čtvrti Podolí (Praha 4).

V docházkové vzdálenosti je stanice metra C s obchodním domem Arkády Pankrác. Pět minut jízdy autobusem, je i stanice metra C Budějovická s OC DBK a další občanskou vybaveností. Za 12 minut jízdy autobusem se dopravíte na Smíchovské nádraží. V nejbližším okolí je základní škola, mateřská škola, potraviny, restaurace a poliklinika. Atraktivní lokalita nabízí široké možnosti sportovního vyžití – plavecký stadion Podolí, cyklostezku podél Vltavy, venkovní aktivity ve Žlutých Lázních, golfové hřiště vzdálené jen 7 minut jízdy autem. V okolí se nachází park Kavčí hory za Českou televizí, centrální park Na Pankráci a Branické skály.

Byt s výměrou 70,9 m2 tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a vstupem na balkon orientovaný do zahrady, dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, chodba, komora a vstupní hala. K bytu náleží zděná sklepní kóje, již zmíněný balkon, možné je užívat i lodžii na patře sdílenou se sousedním bytem. Dům disponuje společnou tichou zahradou s ovocnými stromy, určenou k volnému využití obyvateli domu.

Součástí vybavení bytu je nová kuchyňská linka Kouba Interier s vestavnými spotřebiči Electrolux (trouba, myčka, indukční vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), rozkládací jídelní stůl se židlemi, obývací stěna, knihovna, vestavěné skříně Kouba Interier s LED podsvícením na chodbě a v ložnici, dále vybavené úložným regálem a dětskou skříní, vestavěný psací stůl s dvěma pracovními místy a úložnými prostory v druhé ložnici. V koupelně je sprcha, umývadlo se skříňkou a zrcadlem se skříňkou zapuštěnou do zdi, bojler, v komorách jsou úložné police, ve zrenovované sklepní kóji vysokozátěžové regály.

Světlý tichý byt s výhledy do zeleně má nové radiátory a rozvody, plastová okna (trojskla) s žaluziemi a venkovními screenovými roletami, vinylové podlahy, v koupelně a na WC dlažbu, dálkové vytápění, sádrokartonové stropy, elektrický bojler na ohřev teplé vody o objemu 120l.

Byt je k dispozici ihned. Byt je striktně nekuřácký.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-qn8ke-en

For long-term sublease we offer a completely renovated partly furnished apartment 3 + kk with balcony on the 3rd floor of a well-kept brick house with a garden. The house is located in a quiet, peaceful, yet easily accessible location with high quality housing in the middle of the Podolí residential area (Prague 4).

Within walking distance is the C metro station with the Arkády Pankrác department store. Five minutes by bus, there is also the metro station C Budějovická with OC DBK and other civic amenities. A 12-minute bus ride will take you to Smíchovské nádraží train station. In the immediate vicinity there is a primary school, kindergarten, grocery, restaurant and clinic. The attractive location offers a wide range of sporting activities - the Podolí swimming stadium, a cycle path along the Vltava River, outdoor activities in Žluté Lázně, a golf course just 7 minutes away by car. In the surroundings there is the Kavčí hory park behind the Czech Television, the central park Na Pankráci and Branické skály.

The apartment with an area of 70.9 m2 consists of a living room connected to the kitchen and access to the balcony facing the garden, two bedrooms, bathroom with shower, separate toilet, hallway, storage room and entrance hall. The apartment has a brick cellar, the aforementioned balcony, it is also possible to use the loggia on the floor shared with the neighboring apartment. The house has a common quiet garden with fruit trees, intended for free use by the residents of the house.

The apartment is equipped with a new kitchen Kouba Interier with built-in appliances Electrolux (oven, dishwasher, induction cooker, microwave, fridge with freezer), folding dining table with chairs, living room wall, bookcase, built-in Kouba Interier wardrobes with LED backlighting in the hallway and bedroom, also equipped with a storage shelf and a children's wardrobe, built-in desk with two workstations and storage in the second bedroom. The bathroom has a shower, sink with cabinet and mirror with recessed wall cabinet, boiler, storage shelves in the closets, heavy duty shelving in the renovated basement.

The bright quiet apartment with views over the green has new radiators and wiring, plastic windows (triple glazed) with blinds and external screen roller blinds, vinyl flooring, tiled flooring in the bathroom and toilet, remote heating, plasterboard ceilings, electric boiler for hot water heating with a capacity of 120l.

The apartment is available immediately. The apartment is strictly non-smoking.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.