3+kk, Praha – Vysočany (Praha 9) – Za Krejcárkem, 28000 / měsíc,/ month, 96 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Za Krejcárkem
 – 
Vysočany (Praha 9)
 – 
Praha
Dispozice:
3+kk
Cena: 
28000
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota 50.000,- Kč, 5600,- Kč náklady na bydlení, poplatek za podnájem
Výměra: 
96
 m2
Vybavení: 
Plně
K nastěhování: 
1. 2. 2024
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Garáž, Lodžie, Terasa
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Za Krejcárkem
 – 
Vysočany (Praha 9)
 – 
Praha
Layout:
3+kk
Rent:
28000
 / month
Price note:
refundable deposit 50.000 CZK, utilities 5600 CZK, sublease fee
Size:
96
 m2
Furnishings:
Fully furnished
Ready for move-in:
2024-02-01
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Garage, Loggia, Terrace
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Virtuální prohlídka : https://my.matterport.com/show/?m=MdAvHhRqvo8

Hledáme spolehlivé nájemníky pro dlouhodobý pronájem bytu v novostavbě z roku 2018 s dispozicí 3+KK, která se nachází na rozhraní Prahy 3 a Prahy 9. Vybavení bytu je navržené architektem a splňuje veškeré požadavky na moderní bydlení pro každého, koho oslovuje minimalistický a funkční design s maximálním využitím úložného prostoru.

Dispozici bytu tvoří ložnice s vchodem na první terasu, pokoj, obě místnosti o velikosti 15m2, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem o velikosti 30m2 a terasou 12m2, chodba, koupelna s WC a samostatná toaleta.

Byt nabízíme kompletně vybavený, součástí je šatna v ložnici a chodbový úložný systém vyrobený na míru truhlářem, pračka se sušičkou, postel, sedací souprava, jídelní stůl s lavicí a židlemi a plně vybavená kuchyň, také vyrobena na míru. Pomyslnou třešničkou jsou tlumitelná světla s možností ovládání přes aplikaci v telefonu.

K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích blízko výtahu a také sklepní kóje v 1.patře domu.

Byt se nachází v širším centru a nabízí klidné a pohodlné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Vedle domu se nachází lesopark Krejcárek s dětským hřištěm, v dochozí vzdálenosti od domu se nachází koupaliště a sportovní areál Pražačka, wellness+sportcentrum hotelu Step, cyklostezka vedoucí pod Vítkovem až na Hlavní nádraží, školka i základní škola. Pro nákupy lze využít místní obchody, případně obchodní centra OC Flóra, OC Fénix či OC Harfa, které jsou vzdálené několik minut MHD. Milovníci nočního života ocení bary a hospůdky v nedalekém Žižkově. 2min od domu staví autobus linky 136, která spojuje Vysočany a Žižkov, na tramvaj zastávka Krejcárek dojdete za 5min, na nejbližší metro “B” Palmovka se dostanete do 10 minut, na Florenci jste do 15min.

Měsíční nájemné je 28 000 Kč + 5 600 Kč poplatky, které se odvíjí od počtu osob, které byt užívají. Poplatky zahrnují všechny služby, topení, vodné, stočné, odvoz odpadu, pronájem parkovacího stání. Smlouvy na dodávky elektrické energie a internetu (UPC/Vodafone) budou převedené na nového nájemníka. Ohřev vody a topení je řešen centrální kotelnou v bytovém domě.
We are looking for reliable tenants for a long-term lease of an apartment in a new building from 2018 with a layout of 3+KK, which is located on the border of Prague 3 and Prague 9. The apartment's equipment is designed by an architect and meets all requirements for modern living for anyone who appeals to minimalistic and functional design with maximum use of storage space.

The layout of the apartment consists of a bedroom with an entrance to the first terrace, a room, both rooms with a size of 15m2, a living room connected to a kitchenette with a size of 30m2 and a terrace of 12m2, a hallway, a bathroom with a toilet and a separate toilet.

We offer the apartment fully furnished, including a wardrobe in the bedroom and a hallway storage system made to measure by a carpenter, a washing machine with a dryer, a bed, a sofa set, a dining table with a bench and chairs and a fully equipped kitchen, also made to measure. The imaginary cherry on top is the dimmable lights that can be controlled via a phone app.

The apartment includes a parking space in the underground garage near the elevator and also a cellar cubicle on the 1st floor of the building.

The apartment is located in the wider center and offers quiet and comfortable living with all amenities within walking distance. Next to the house is the Krejcárek forest park with a children's playground, within walking distance from the house there is the Pražačka swimming pool and sports complex, the wellness and sports center of the Step hotel, a cycle path leading below Vítkov to the Main Station, a kindergarten and an elementary school. For shopping, you can use local shops, or shopping centers OC Flóra, OC Fénix or OC Harfa, which are a few minutes away by public transport. Nightlife lovers will appreciate the bars and pubs in nearby Žižkov. Bus line 136, which connects Vysočany and Žižkov, stops 2 minutes from the house, you can walk to the Krejcárek tram stop in 5 minutes, you can get to the nearest metro "B" Palmovka in 10 minutes, you can reach Florence in 15 minutes.

The monthly rent is 28,000 CZK + 5,600 CZK fees, which depend on the number of people using the apartment. Fees include all services, heating, water, sewage, waste collection, parking space rental. Electricity and internet contracts (UPC/Vodafone) will be transferred to the new tenant. Water heating and heating is handled by a central boiler room in the apartment building.

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.