Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vranovská, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Černá Pole (Brno-sever) - Vranovská, 9 000 Kč/měs., 27 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtuální prohlídka:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/vranovska5_byt2/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+kk ve zcela nové rezidenci Alfa&Beta. Projekt byl realizován v kategorii „B – velmi úsporná“ a standardní vybavení bytů bylo navrženo tak, aby splňovalo současné požadavky na moderní a kvalitní bydlení. Ve společných částech budov jsou pro uživatele k dispozici kočárkárny a samostatné místnosti pro popelnice.

Byt o celkové rozloze 28 m2 se nachází ve druhém patře domu s výtahem. K pronájmu náleží také kryté parkovací stání a prostorný sklep.

Byt je částečně vybavený. Kuchyňská linka je plně zařízena - lednice s mrazákem, indukční dvouplotýnka, trouba, mikrovlnná trouba, malá myčka, digestoř, dostatek úložného místa. Pokoj je jinak nevybavený. Koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, wc, pračkou. V předsíni je k dispozici věšák a botník.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - obchody s potravinami, supermarket Albert, lékárna, sportovní centrum Balkán, zastávka MHD.

Byt je volný k nastěhování od 1. 1. 2021. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For long-term sublease we offer a flat 1 + kk in a brand new residence Alfa & Beta. The project was realized in the category “B - very economical” and the standard furnishings of the flats were designed to meet the current requirements for modern and high-quality housing. There are prams and separate rooms for garbage cans in the common areas of the buildings.

Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor with elevator. There is also a covered parking space and a spacious cellar.

The apartment is partially furnished. Kitchen is fully equipped - fridge with freezer, induction cooker, oven, microwave, small dishwasher, hood, plenty of storage space. The room is otherwise unfurnished. Bathroom with shower, sink with mirror, toilet, washing machine. In the hall is a hanger and shoe.

Within walking distance of all amenities - grocery stores, supermarket Albert, pharmacy, sports center Balkans, bus stop.

The apartment is available to move in from 1st of January 2021. Utilities include utilities. Pets are allowed.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černá Pole (Brno-sever) | Vranovská
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 000 Kč, náklady na bydlení 2 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 4 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Brno, Merhautova: 6 minut (pěšky)

CBA Brno, Nováčkova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc