Home

Na realitním trhu jsme jako doma

Díky unikátním datům a letitému know-how v oblasti pronájmů i prodejů nemovitostí se na nás obrací největší česká média. Komentujeme dění na trhu a pravidelně vydáváme tiskové zprávy. Neváhejte nás kontaktovat.

Logo Kit

Stáhnout

Tiskové zprávy

Zjistit víc

O nás

Společnost UlovDomov.cz provozuje stejnojmenný inzertní portál, který od roku 2014 přináší největší nabídku pronájmů od soukromých majitelů i realitních kanceláří na jednom místě. Následující rok byl na trh uveden nástroj Prověření rizikovosti osob, který dokáže za pár vteřin prověřit bezdlužnost a spolehlivost v šesti nejdůležitějších rejstřících v Česku i na Slovensku.

Prostřednictvím prémiové služby Ideální nájemce firma pečuje o portfolio nájemních bytů v celkové hodnotě přes 12 miliard korun, které čítá více než 2 000 nemovitostí v Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Služba Ideální nájemce majitelům zajišťuje veškerý servis spojený s pronájmem jejich bytů, včetně převzetí rizik, a nájemníkům tak přináší pohodové bydlení s řadou výhod. 

Vizí UlovDomov.cz je svět, kde je pronajímání bytů jednoduché, dostupné a efektivní. S pomocí digitálních technologií, nabytého know-how a unikátních dat z trhu přináší profesionální služby a nástroje, které usnadní a zefektivní pronájem každého bytu v Česku. Téměř 6 milionů lidí již využilo některou ze služeb společnosti UlovDomov.cz.

UlovDomov.cz má k dispozici mediány cen nájmů u jednotlivých dispozic pro Brno i Prahu, a to včetně jednotlivých městských částí. Může poskytnout meziroční, mezikvartální i meziměsíční srovnání. Odborníci z firmy dokáží okomentovat právní i daňové aspekty nájemního bydlení a vyjádřit se k trendům na realitním trhu. V neposlední řadě pak rádi poradí ohledně pojištění domácnosti či investice formou koupě bytu a jeho následného pronajímání.

UlovDomov.cz je členem investiční skupiny Miton vedle projektů jako Slevomat, Rohlík.cz, Bonami či Twisto. Za svou dvacetiletou historii se Miton podílel na budování desítek úspěšných projektů, jejichž celková hodnota činí téměř 1 miliardu euro.

Tiskové zprávy

2023

2022

2021

2020

Kontakt pro média

Media kit

Do složky

Tiskové zprávy

Do složky