HomePronajímám

Získejte 5 000 Kč za každé doporučení

Víte o někom, kdo pronajímá byt nebo vlastní více investičních nemovitostí? Doporučte nám jej, odměníme vás za každý byt, který se díky vám dostane do našeho portfolia.

Jak funguje doporučení majitele?

1. Jednoduše se
zaregistrujete
2. Pošlete majitelům váš unikátní odkaz
3. Majitel podepíše nájemní smlouvu
4. Byt obsadíme  
podnájemníkem
5. Vyplatíme vám
5 000 Kč

Jak pomáháme majitelům?

Peníze každý měsíc a na den přesně

Čtete správně, my se s nájmem nikdy nezpozdíme. Každý měsíc vám přijde rovnou na účet a navíc máte o všem přehled v online klientské zóně.

Garantujeme stav vašeho bytu

Jak jsme byt přebrali, tak vám ho i vrátíme. Pokud se na bytě něco přihodí, zařídíme řemeslníky i opravy a vyřešíme pojistné události.

Vy si užíváte, my se staráme

Všechno kolem pronájmu vyřešíme za vás – takže opravy, vyúčtování i zabouchnuté klíče můžete jednou pro vždy hodit za hlavu.

My jsme váš nájemník – doslova ideální

Vy pronajímáte byt nám, my pak prověřeným podnájemníkům. Neřešíte inzerci, prohlídky ani neobsazenost. Veškeré požadavky vyřídíme za vás.

Neplatiče můžete pustit z hlavy

Bereme si je na starost. Vám nájemné chodí dál, jako by se nechumelilo. S případnými neplatiči si poradí naše specializované právní oddělení.

Zbavte se rizik a uvolněte si ruce

Pronajímatelům šetříme v průměru 60 hodin ročně a k tomu alespoň 5 šedých vlasů každý měsíc. S námi je pronájem bez starostí opravdu možný.

Časté dotazy

Koho můžu doporučit?

Kohokoliv, kdo v současnosti pronajímá aspoň jeden byt a nebo se chystá v blízké budoucnosti pronajímat byt.

Služba Ideální nájemce v současné době působí v několika městech České Republiky. Jde o Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice. Abyste mohli získat odměnu, majitel musí pronajímat v jednom z těchto měst.

Jak získám svůj unikátní link pro doporučení?

Svůj unikátní link získáte registrací použitím formuláře výše, link se vám automaticky vygeneruje. Zpětně se k němu dostanete opět na této stránce, nebo skrz potvrzovací email, který vám zašleme po registraci.

Jak zjistím stav mého doporučení a jestli bylo úspěšné?

Ke stavu svých doporučení se dostanete po přihlášení na této stránce, nebo přes email, který jsme vám poslali při registraci.

Kolik pronajímatelů můžu doporučit?

Počet pronajímatelů, které nám můžete doporučit není nijak limitován. Můžete teda doporučovat opakovaně, link vám zůstává vždy stejný.

Kdy mi vyplatíte odměnu za doporučení?

Odměnu za vaše doporučení vyplatíme do 14 dnů potom, co se s majitelem bytu domluvíme a podepíšeme s ním smlouvu a byt úspěšně obsadíme podnájemníkem, tzn. když obdržíme platbu za první nájemné.

Jak dostanu vyplacenou odměnu za doporučení?

Po úspěšném doporučení vás budeme kontaktovat a odměnu vám vyplatíme bezhotovostně na váš bankovní účet.