Home

Prodáváte nemovitost? Obraťte se na nás.

Rychlý prodej | Bez starostí | Po celé ČR

O prodej se postarají naše týmy odborníků, zajistíme kompletní právní servis, připravíme inzerci včetně home stagingu a 3D interaktivní prohlídky. Vaši nemovitost nabídneme 9400 investorům ze své databáze.

Prodávejte bez starostí!

Proč prodávat s námi?

Vytvoříme nabídku a atraktivní inzerci

Naceníme byt na základě dat z trhu, inzerci nasadíme na 14 portálů a oslovíme databázi investorů.

Zařídíme prodej

Zorganizujeme prohlídky nemovitosti, budeme komunikovat se zájemci o koupi a vyjednáme vám nejlepší cenu.

Vyřešíme dokumentaci

Veškeré smlouvy, advokátní úschovu a přepis na katastru zařídíme my. Máme specializovaný právní tým.

Aktuální nabídky nemovitostí

Dispozice
Město

Váš ideální byt zrovna není v nabídce

Prosím rozšiřte své hledání zrušením některého z filtrů.

Why live with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Postaráme se o prodej vaší nemovitosti

Máte otázky nebo se chcete poradit? Obraťte se na odborníky.

Tereza Lev

739 262 552

lev@idealninajemce.cz

PRAHA a okolí

Martin Černý

771 158 767

cerny@idealninajemce.cz

BRNO a okolí

Daniel Dubinský

608 985 844

dubinsky@idealninajemce.cz

PRAHA a okolí

What is renting with us like?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha