Home

Měníme trh pronájmů

V UlovDomov.cz věříme, že domov je víc než jen čtyři stěny. Proto společně pracujeme na projektu, který dává smysl. Pojď na tom stavět s námi.

Mrkni, proč nás to spolu baví

Přidáš se k nám?

Mrkni na naše volné pozice a dej nám o sobě vědět. Pokud tě žádná z pozic nezaujala, ale zároveň víš, že k nám prostě patříš, napiš nám na chcido@ulovdomov.cz.

Projekt, který dává smysl

Práce v UlovDomov.cz je pro nás něčím, čemu obrovsky věříme. Společně totiž makáme na projektu, který inovuje trh s nájemním bydlením a posouvá jeho standard na vyšší úroveň, což nám dává velký smysl.

Každý jeden z nás totiž bydlení řeší – konec konců je jednou z našich základních životních potřeb – a proto každý den pracujeme na tom, abychom svět pronajímání dělali jednodušším, efektivnějším a přehlednějším. Máme velké cíle i potenciál a rádi u nás přivítáme každého, kdo to vnímá stejně.

Jak to celé vzniklo?

Táhneme za jeden provaz

Je jedno, jestli jde o klientskou podporu, obchodní tým nebo developery. Na všech frontách se snažíme odvádět tu nejlepší práci. Pomáháme si a podporujeme se, v práci i mimo ni. Věříme, že spolupráce je klíčem k úspěchu a uvědomujeme si, že bychom nemohli být dobří v tom, co děláme, kdybychom netáhli za jeden provaz.

A přesně v tom tkví naše přednost – jsme super parta lidí, která si buduje společné zážitky, po práci práci zajde na pivko a o víkendu se vydá za sportem. UlovDomov.cz byl, je a vždycky bude hlavně o lidech.

Pojď do toho s námi šlápnout

Posouváme hranice a inovujeme

Doba se mění a s ní i zavedená odvětví jako bankovnictví, nákup potravin nebo pronajímání. Už od začátku jsme si vytyčili, že chceme stát za inovací tehdy tolik zkostnatělého nájemního trhu a přesunout tradiční služby a úkony do digitálního prostředí.

Pod rukama produkťáků a developerů vznikají projekty a featury, které usnadňují život našim klientům a zároveň pomáhají zvýšit výkon a efektivitu uvnitř našich týmu. Inovace jsou pro nás cestou, jak být udržitelně úspěšní.

Jak u nás vypadá výběrko?

1. Dej nám o sobě vědět

Ztotožňuješ se s našimi hodnotami? Tak nám napiš, připoj životopis a klidně i odkaz na LinkedIn, abychom tě lépe poznali. A jestli máš někde vlastní stránky, blog, skvělý Instagram, tak je neschovávej a pochlub se.

2. Ozveme se ti

Během krátkého telefonátu se sladíme na základních informacích a společně se domluvíme na dalším postupu.

PS: Reagovat se snažíme co nejdříve. Pokud se výběrové řízení z jakéhokoli důvodu protáhne, budeme tě o tom průběžně informovat.

3. Pozveme tě k nám

Podle tvých možností se buď potkáme u nás v kanceláři nebo se domluvíme na video call. S naší HR manažerkou Markét tě čeká zhruba 40-minutový rozhovor o vzájemných očekáváních.

Tip: Upřímnost tě dovede nejdál a klidně se neboj na cokoliv zeptat – rozhovory jsou přece o nalezení vzájemné shody.

4. Potkáš se s teamleaderem

Druhé kolo proběhne tváří v tvář u nás v kanceláři, a rovnou se seznámíš i se svým potenciálním šéfem a kolegy.

PS: U některých pozic zařazujeme úkoly ke zpracování, část rozhovoru s tvým budoucím teamleaderem se proto může týkat i doplňujících dotazů k vypracování.

5. Chceš nás, chceme tě

Pokud vše proběhlo hladce a došli jsme k vzájemné shodě, s největší pravděpodobností od nás můžeš očekávat pracovní nabídku.

Tímto výběrové řízení uzavíráme a písemně o tom informujeme všechny uchazeče, kteří se do něj přihlásili. Kandidáty, kteří neuspěli v jednotlivých kolech, informujeme průběžně e‑mailem nebo telefonicky.

V krvi máme lidskost a pohání nás vysoké ambice. Pojď s námi měnit trh pronájmů.

Nastavujeme nový standard bydlení v Česku

Praha
Brno
Ostrava
Plzeň
Olomouc
České Budějovice
Pardubice
Hradec Králové

Na trhu pronájmů působíme od roku 2014, kdy jsme odstartovali největší český inzertní portál na pronájmy UlovDomov.cz a praktický nástroj Prověření rizikovosti osob.

Prémiová služba Ideální nájemce na sebe nenechala dlouho čekat a od roku 2016 doplňuje naši komplexní nabídku pro všechny, kteří mají co dočinění s nájemním bydlením.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov_team, ať nás zase o kousek líp poznáš.