Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bohuslava Martinů, 2+kk, 102 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Stránice - Bohuslava Martinů, 23 000 Kč/měs., 102 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-b6e

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - Stránice. Byt o celkové výměře 94 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří prostorná terasa s nádherným výhledem, sklep, dvě úložné šatny a dvě garážové parkovací stání.

Garážová stání jsou již zahrnuta v ceně nájemného.
Byt disponuje inteligentním řízením domácnosti a klimatizací.

Byt se nabízí kompletně vybavený nadstandardním nábytkem, dělaným na míru. Součástí rozlehlé kuchyně je lednice, vestavěná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je velmi moderně zařízena sedací soupravou a obývací stěnou. Ložnice disponuje postelí a vestavěnou šatní skříní. V krásné koupelně najdeme vanu i sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. V komoře je i pračka.

V klidné vilové oblasti najdeme gymázium, mateřskou školu, sportovní centrum Kraví hora, Hvězdárnu a planetárium, Ekonomicko-správní fakultu MU atd. Tři minuty chůze od domu je vzdálená zastávka trolejbusu Marie Pujmanové.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b6e-en

For long-term sublease, we offer a luxury apartment with a layout of 2 + kk in the desired location in Brno - Stránice. The apartment with a total area of ​​94 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a spacious terrace with beautiful views, a cellar, two storage rooms and two garage parking spaces.

Garage spaces are already included in the rental price.
The apartment has intelligent home management and air conditioning.

The apartment is offered fully equipped with above-standard furniture, made to measure. The large kitchen includes a refrigerator, built-in electric oven, microwave, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is very modernly furnished with a sofa and a living wall. The bedroom has a bed and a built-in wardrobe. The beautiful bathroom has a bath and shower and sink. The toilet is separate. There is also a washing machine in the chamber.

In a quiet residential area we find a gymnasium, kindergarten, sports center Kraví hora, Observatory and Planetarium, Faculty of Economics and Administration MU, etc. Three minutes walk from the house is a distant trolleybus stop Marie Pujmanová.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Stránice | Bohuslava Martinů
Cena: 23 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 000 Kč, náklady na bydlení 3 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 102 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

BILLA Brno, Stránského: 17 minut (pěšky)

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 18 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?