Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Krhanická, 2+1, 42 m²

Pronájem 2+1, Praha - Kamýk - Krhanická, 11 800 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-7md

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/krhanicka27/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt 2+1 v klidné lokalitě Praha 12 - Kamýk s výbornou dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen nevybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba a elektrický sporák s digestoří. Oba pokoje jsou nevybavené. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta je umístěna zvlášť.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, Lidl, ZŠ, MŠ, restaurace, kavárny, Česká pošta. V těsné blízkosti domu najdeme zastávky MHD s výbornou dostupností do centra.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7md-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/krhanicka27/index.htm

For long-term rent, we offer a nice apartment 2+1 in a quiet area of ​​Prague 12 - Kamýk with an excellent access to the center of Prague. Apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. A basement belongs to the apartment.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen includes an electric oven and an electric range hood. Both rooms are unfurnished. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet is located separately.

Within walking distance arerestaurant, supermarket Albert, Lidl, elementary school, kindergarten, restaurants, cafes, Post, etc. Near the house are bus stops with an excellent access to the center.

The apartment is available from the 1st of August 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Krhanická
Cena: 11 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 500 Kč, náklady na bydlení 3 813 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 42 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Zdislavická: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 4, U Kamýku: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 30 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?