HomeProfesionální prodej bytů

Rodinný dům Krásného, Krásného, Roztoky - Žalov, 121 m2

Krásného
No items found.

Údaje k bytu

Adresa:
Krásného
 – 
Roztoky - Žalov
Výměra
121
 m2 
Dispozice
Dům
Podlaží
Stavba
cihlová
Vlastnictví
osobní
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Cena
10490000

Popis bytu

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v klidné části Roztok u Prahy. Aktuálně jsou obytné 3 pokoje + kuchyň. Po rekonstrukci lze obytný prostor rozšířit o další pokoj nebo vybudovat druhou bytovou jednotku. Dům disponuje velmi prakticky řešenou zahradou o výměře 253 m2 přímo před domem, která vám zajistí díky vzrostlé zeleni dostatek soukromí. Součástí stavby je také garáž.

Dům se nachází na pozemku s celkovou výměrou 467 m2, z toho je zastavěná plocha 191 m2. Je napojen na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn).

V domě proběhla před rokem rekonstrukce elektroinstalace, výměna kuchyňské linky, podlahových krytin, plynového kotle a byla provedena renovace parket v ložnici.

Dům se nabízí částečně zařízený. Součástí prodeje jsou kuchyňské spotřebiče – myčka, lednička, trouba, indukční deska, digestoř. Výhodou domu jsou prostorné pokoje o výměrách 16 m2, 20 m2, 23 m2, kuchyň disponuje výměrou 20 m2. Na detaily domu se můžete podívat na 3D virtuální prohlídce: https://my.matterport.com/show/?m=ThHgAZAodQ9

Autobusová zastávka Roztoky, Levý Hradec je vzdálena jen 2 minuty chůze od domu. Přímá autobusová linka vás dopraví za 20 minut do Dejvic. Jen 10 minut chůze od domu je vzdálena železniční stanice Roztoky-Žalov. Vlakem se z této stanice dostanete do centra Prahy na Masarykovo nádraží za 20 minut. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská škola i základní škola. Roztoky jsou stále oblíbenější lokalitou díky skvělé dostupnosti do metropole a krásné přírodě, která toto město obklopuje.

 Ráda vás nemovitostí provedu osobně a zodpovím všechny vaše dotazy.

Tereza Lev
Certifikovaná realitní makléřka

Tereza Lev

‍739 262 552

lev@idealninajemce.cz

PRAHA a okolí

Máte otázky nebo se chcete poradit? Obraťte se na odborníky.

Další byty z nabídky UlovDomov.cz