HomeVolné bytyPraha

3+kk, Praha – Modřany – Vorařská, 35000 / měsíc,/ month, 99 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Vorařská
 – 
Modřany
 – 
Praha
Dispozice:
3+kk
Cena: 
35000
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná jistota, náklady na bydlení 7156 kč, poplatek za podnájem, garážové stání 2000 kč
Výměra: 
99
 m2
Vybavení: 
Nevybaveno
K nastěhování: 
1. 9. 2024
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Výtah, Garáž, Lodžie
Energetická náročnost: 
B - Velmi úsporná

Apartment details

Adress:
Vorařská
 – 
Modřany
 – 
Praha
Layout:
3+kk
Rent:
35000
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 7156 czk, sublease fee, parking 2000 czk
Size:
99
 m2
Furnishings:
Unfurnished
Ready for move-in:
2024-09-01
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Elevator, Garage, Loggia
Energy label:
B - Very efficient

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-ap8z5

Moderní 3+kk byt s terasou, garážovým stáním a s příjemným výhledem v Modřanech

Tento prostorný byt o dispozici 3+kk se nachází ve 3. podlaží právě dokončené novostavby projektu Riviéra Modřany a nabízí neuvěřitelný prostor o celkové výměře 99 m2. Jako bonus zde máte k dispozici také prostornou terasu o rozloze 24 m2, kde si můžete užívat odpočinek a výhledy na okolní krajinu a Vltavu. Navíc je zde také garážové stání, které zaručuje bezpečné parkování vašeho vozidla.

Byt je částečně vybaven a připraven k okamžitému nastěhování. Designová kuchyně je vybavena moderními spotřebiči, včetně lednice, myčky, elektrické trouby, varné desky a digestoře. V obývací části máte prostor pro zařízení podle svých představ. Ložnice disponuje šatní skříní a vlastním přístupem do koupelny, zatímco druhý pokoj je vybaven vestavnou skříní, která nabízí dostatek úložného prostoru. Kromě toho v bytě najdete také samostatnou toaletu a další koupelnu. Technická místnost/šatna a prostorná vestavěná skříň v chodbě zajišťují ještě více úložného prostoru.

Poloha tohoto bytu je ideální pro pohodlný život. V okolí domu najdete širokou škálu služeb, včetně restaurací, supermarketů jako Lidl a Kaufland, základních a mateřských škol, lékáren a dalších obchodů. Máte zde také výbornou dopravní dostupnost díky blízkosti tramvajové zastávky Belárie, která je vzdálená pouhých 5 minut pěšky od domu. A pokud jste milovníkem přírody a aktivního životního stylu, před domem se nachází známá cyklostezka, kterou se můžete vydat na krásné výlety do Vrané nad Vltavou nebo dokonce do Zoo.

Tento moderní byt je ideální pro ty, kteří hledají komfortní a stylové bydlení v klidné lokalitě

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.
Byt je volný k nastěhování od 1.9.2024.

Energetická náročnost B.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Tours
Please use this form to register for a tour:
inbyty.cz/byt-ap8z5

Modern 3 bedroom apartment with terrace, garage parking and nice view in Modřany

This spacious 3+kk apartment is located on the 3rd floor of the just completed new building of the Riviera Modřany project and offers an incredible space with a total area of 99 m2. As a bonus, you also have a spacious terrace of 24 m2 where you can enjoy relaxation and views of the surrounding countryside and the Vltava River. In addition, there is also a garage parking space that guarantees safe parking of your vehicle.

The apartment is partially furnished and ready to move in immediately. The designer kitchen is equipped with modern appliances, including a fridge, dishwasher, electric oven, hob and extractor hood. In the living area you have space to furnish it to your liking. The master bedroom has a walk-in wardrobe and en-suite access to the bathroom, while the second bedroom has a built-in wardrobe that offers plenty of storage space. In addition, you will also find a separate toilet and another bathroom in the apartment. A utility room/dressing room and a spacious built-in wardrobe in the hallway provide even more storage space.

The location of this apartment is ideal for comfortable living. A wide range of services can be found in the surrounding area, including restaurants, supermarkets such as Lidl and Kaufland, primary and nursery schools, pharmacies and other shops. You also have excellent transport accessibility thanks to the proximity of the Belárie tram stop, which is just a 5-minute walk from the house. And if you are a lover of nature and an active lifestyle, there is a well-known cycle path in front of the house, which you can use to go on beautiful trips to Vrana nad Vltavou or even to the Zoo.

This modern apartment is ideal for those looking for comfortable and stylish living in a quiet location

The owner prefers those without pets.
The apartment is available to move in from 1.9.2024.

Energy efficiency B.

The apartment is rented by Ideal Tenant - a service with which you will live carefree and on fair terms. If something happens, there are caretakers available to sort everything out with you. We'll help with all the paperwork, setting up payments and arranging special insurance for you. Come live with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail, údaje o bytu, který pronajímáte, nebo údaje související s náborem pracovníků) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Lazaretní 925/9, 615 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, nebo za účelem náboru nových zaměstnanců, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.