Časté otázky

Co je to Ideální nájemce a jak funguje?

Ideální nájemce je velmi pohodlná služba, která dělá z pronajímání bytu bezstarostnou záležitost. Svůj byt nám pronajmete, dostáváte jistý a pravidelný nájem a my už se o všechno postaráme. Do bytu seženeme podnájemníka, podepíšeme s ním smlouvy, kontrolujeme ho, řešíme s ním opravy bytu a příslušenství. V případě problémového podnájemníka se postaráme o jeho vystěhování. Navíc od nás získáváte garanci, že byt dostanete zpět ve stejném stavu, v jakém jste nám ho pronajali.

Kolik za vaše služby zaplatím a jakým způsobem určujete výši nájmu?

Cenu služby vypočítáváme z tržní ceny nájemného. Abychom ji dokázali určit, pošleme k vám na prohlídku specialistu, který dle lokality, stavu bytu, dispozic a dalších faktorů stanoví tržní nájemné. Z této částky, očištěné o zálohové platby (voda, teplo, osvětlení společných prostor, výtah, apod.) a ceny energií (dodávky plynu a elektrické energie), si pak účtujeme přibližně 15 % měsíčně. Tuto částku vám odečteme z pravidelné měsíční platby.

Jak si můžu být jistý, že mi zaplatíte?

Mezi vámi, majiteli bytu, a námi je uzavřená nájemní smlouva. Z té vyplývá naše povinnost platit vám každý měsíc nájemné ve sjednané výši. Za společností UlovDomov.cz s. r. o. navíc stojí silní investoři Jiří Hlavenka, Ladislav Chodák a Oliver Dlouhý, kteří již za sebou mají rozjezd několika významných společností.

Jste realitní kancelář?

Nejsme. Provozujeme inzertní portál s pronájmy a nabízíme komplexní služby pronajímatelům rezidenčních bytů – Prověření rizikovosti osob a službu Ideálního nájemce.

Chci s vámi začít spolupracovat, jaký je postup?

Kontaktujte nás na nebo na telefonu 774 974 222 a domluvte si s námi schůzku. U dobré kávy si o službě povykládáme, zodpovíme vám veškeré dotazy a pokud budete se vším spokojeni, domluvíme s vámi prohlídku bytu. Tam si odsouhlasíme výši nájemného, připravíme pro vás smlouvy a od smluveného data se můžete těšit na pravidelné nájemné a žádné starosti.

Kdo v mém bytě bude bydlet a mohu nad tím mít nějakou kontrolu? Nestane se z mého bytu ubytovna?

Do vašeho bytu budeme vždy vybírat slušné podnájemníky, kteří hledají dlouhodobý podnájem. Už kvůli garancím, které vám poskytujeme je to pro nás velmi důležité. Vždyť v případě, že bychom byt podnajímali krátkodobě, hrozilo by nám riziko, že byt neobsadíme, ale nájemné vám budeme i přesto muset uhradit. Zájemce o podnájem tedy před podpisem smlouvy důkladně prověřujeme. Vzhledem k tomu, že za vásneseme veškerá rizika spojená s výběrem podnájemníka, vybíráme jej my sami. Pokud byste nám ale nevěřili, že vybereme správně a chtěli vědět, kdo ve vašem bytě bydlí, můžeme vás s nájemníkem, kterého jsme vybrali, seznámit.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktovat
Ideální nájemce - smlouva a pracovní proces