Home

Pohodlné bydlení pro zaměstnance i studenty

Hledáte bezstarostné a spolehlivé bydlení pro zaměstnance, zahraniční kolegy nebo studenty vaší univerzity? Jsme tu pro vás.

2 500+

bytů v naší správě

16 miliard

hodnota portfolia

7 300

spokojených klientů

Výhody pro vás

 • žádná administrativní zátěž pro vás
 • spolehlivé dlouhodobé ubytování
 • volné byty vždy k dispozici
 • veškerá dokumentace v češtině i angličtině
 • vyřešíme pojištění i vyúčtování energií
 • platby a fakturace na míru

Výhody pro bydlící

 • klientská podpora 24/7, česky i anglicky
 • cizincům asistujeme v jednání s úřady
 • spolehlivé pojištění
 • asistence s opravami a vyúčtováním
 • výhodnější internet a TV
 • výhody Bydlení Premium zdarma

Jsme vám k dispozici po celou dobu spolupráce

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 2 100 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Aplikace pro klienty

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Více o aplikaci

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Bydlení Premium zdarma

Klid na duši má nevyčíslitelnou hodnotu. Náš prémiový balíček ušetří čas i peníze a ochrání domácnost před nenadálými situacemi.

Všechny výhody

Bydlení Premium – Bez starostí, výhodněji a pro vás zdarma

Vyjdeme vstříc finančně

Začátky mohou být nákladné, proto jsme ochotni jistotu rozdělit až do 3 splátek a v případě potřeby vytvořit splátkový kalendář.

Přizpůsobíme se plánům

Zaujal kolegu či studenta jiný byt v našem portfoliu? Jednou ročně se může přestěhovat bez poplatku a zkrátíme pro ně výpovědní lhůtu.

U nás mají vždy přednost

Případné opravy na bytě pro vaše zaměstnance či studenty zařídíme prioritně a urychlíme také proces závěrečného vyúčtování a vypořádání.

Roční úspora pro bydlící až 28 800 Kč
Výhody Bydlení Premium pro partnery

Přinášíme pohodové bydlení s řadou výhod. Bydlí s námi už více než 3 400 spokojených podnájemníků.

Chcete vědět víc? Ozvěte se mi

Jiří Krejčí

Obchodní ředitel
krejci@idealninajemce.cz

Máme silné partnery

Záda nám kryje investiční skupina Miton, která stojí za projekty jako Rohlík.cz, Slevomat, Heureka a Dáme Jídlo. Za svou dvacetiletou historii se Miton podílel na budování desítek úspěšných projektů, jejichž celková hodnota činí téměř 1 miliardu euro.

V rámci poskytování našich služeb spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Všechny naše byty jsou chráněny speciálním pojištěním od Allrisku a pro podnájemníky jsme vyjednali výhodnější balíčky internetu a televize od Vodafone.

Bezstarostný pronájem, spokojený klient

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Petr Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno