Datový analytik | Brno

Chceš, aby tvoje schopnost překládat data do jazyka běžných smrtelníků pomohla řídit byznysové priority jedničky na trhu v oblasti pronájmů?
Abychom mohli rychleji růst, je pro nás klíčové mít v týmu někoho, kdo se dokáže ponořit do čísel a tabulek, najít v nich souvislosti a zpracovat je do srozumitelných dashboardů.

Co bude tvou náplní práce? Budeš:

 • Úzce spolupracovat s naším marketingem, celým produktovým i dev týmem
 • Zpracovávat přehledné dashboardy pro všechna oddělení napříč firmou – ty budou sloužit k řízení celého chodu firmy
 • Zpracovávat ad-hoc analýzy
 • Mít velký podíl na byznysových rozhodnutích

Co tu na tebe čeká?

 • Projekty, které inovují realitní trh, pomáhají lidem lépe bydlet a pronajímat a navíc mají v zádech silného investičního partnera MITON
 • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • Tým profíků, na které se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy – mrkni, jak to u nás vypadá
 • Fungl nové kanceláře v ZET.office – k dispozici jsou ti free vstupy do posilovny, kofeinová vzpruha během celého dne a pravidelný přísun ovoce a dalších sladkostí
 • Budget na kurzy, workshopy a semináře – zkrátka cokoliv dle tvého výběru, co ti pomůže posouvat tvůj skill dopředu
 • Zkušenosti a know-how práce s moderními technologiemi a postupy vývoje
 • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, společné firemní akce a třeba volno v den tvých narozenin

Jak si tě představujeme?

 • Máš zálibu v datech, to je jasný – nejlépe 2leté zkušenosti s datovou analýzou, SQL a nástroji jako je PowerBI, DataStudio nebo Tableau.
 • Přemýšlíš kriticky a analyticky se vždy přítomným selským rozumem
 • Jsi proaktivní a dokážeš pracovat samostatně – když něco nevíš, zeptáš se kolegů
 • Zkušenosti s Pythonem jsou vítány

Tak co, jdeš do toho s námi?
Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozveme a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři nebo si dáme online meeting.
A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :)

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.