Datový analytik | Brno

Chceš, aby tvoje schopnost překládat data do jazyka běžných smrtelníků pomohla řídit byznysové priority jedničky na trhu v oblasti pronájmů?

Abychom mohli rychleji růst, je pro nás klíčové mít v týmu někoho, kdo se dokáže ponořit do čísel a tabulek, najít v nich souvislosti a zpracovat je do srozumitelných dashboardů. Jako první datový analytik v UlovDomov.cz zároveň dostaneš příležitost vybudovat vlastní postupy na zelené louce a naučit nás, co možná ještě neumíme.

Co bude tvou náplní práce? Budeš:

 • úzce spolupracovat s naším CEO, celým produktovým i dev týmem
 • mít velký podíl na byznysových rozhodnutích
 • zpracovávat přehledné dashboardy pro všechna oddělení napříč firmou – ty budou sloužit k řízení celého chodu firmy
 • zpracovávat ad-hoc analýzy

Co tu na tebe čeká?

 • práce na projektu, který inovuje realitní trh a má v zádech silného investora MITON
 • zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
 • velká příležitost stát se klíčovým člověkem, který bude reálně ovlivňovat směřování společnosti
 • zkušenosti a know-how práce s moderními technologiemi a postupy vývoje
 • tým profesionálů, na který se můžeš spolehnout a fajn partu lidí v rámci celé firmy
 • Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení, kanceláře v centru Brna, kafe zdarma, společné firemní akce a třeba volno v den tvých narozenin

Jak si tě představujeme a co bys měl/a umět?

 • Mít zálibu v datech, to je jasný – nejlépe 3leté zkušenosti s datovou analýzou, SQL a nástroji jako je Keboola, Gooddata nebo Tableau
 • Přemýšlet kriticky a analyticky se vždy přítomným selským rozumem
 • Mít chuť vybudovat to tady od píky a přijít s efektivním řešením

Co v UlovDomov.cz vlastně tvoříme?

Už více než 6 let přinášíme na nájemní trh nástroje a služby, které lidem pomáhají snadněji najít bydlení, pohodlněji bydlet, ale taky efektivněji pronajímat. Oblast pronajímání je hodně různorodá a možná mnohem obsáhlejší, než si teď představuješ. Víme, že naše služby reálně pomáhají a to nás pořád žene dopředu. Určitě mrkni na inzertní portál UlovDomov.cz nebo službu Ideální nájemce v rámci které se majitelům staráme už o více než 1500 bytů.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Pošli nám pár slov o sobě a životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn. V nejbližších dnech se ti ozveme a společně se domluvíme na schůzku u nás v kanceláři nebo si dáme online meeting. 

A pokud přemýšlíš, jestli se ti u nás bude líbit, mrkni na náš Instagram :) 

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. Budeme se těšit.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte nás přímo.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti realitního trhu a nájemního bydlení a s exkluzivními nabídkami nemovitostí v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Novinky zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat a odhlásit se prostřednictvím odkazu v každém námi zaslaném e-mailu.

Zde se seznamte s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.