Obchodní zástupce | Praha

Povel našeho šéfa obchodu zní jasně: Máme top produkty v oblasti nájemního bydlení, tisíce spokojených klientů a obrovský potenciál k dalšímu růstu. Potřebujeme do týmu dalšího obchodníka.

V rámci prémiové služby Ideální nájemce působíme v 7 největších městech ČR a v Praze jsme zrovna překročili milník tisícovky bytů. Moc nás těší neustále rostoucí zájem majitelů bytů o spolupráci, proto rozšiřujeme náš obchodní tým.

Pojď s námi naplňovat vizi o bezstarostném pronajímání

 • Máme pro tebe připravené předem domluvené schůzky s majiteli bytů, kteří o naši službu projevili zájem
 • Budeš komunikovat s klienty, vyjednávat podmínky a uzavírat smlouvy
 • Působit budeš hlavně v terénu, staneš se pánem svého času
 • Pokud tě lákají prodeje a máš v této oblasti zkušenosti, i v nich se můžeš realizovat – zabýváme se také prodejem investičních nemovitostí

Co máme na oplátku my pro tebe?

 • Příjmy bez limitu odvíjející se od tvého výkonu – transparentní odměňování
 • Kompletní podporu týmu pro tvou práci od marketingu, přes IT až po právní tým
 • Neomezený mobilní tarif, možnost využívat firemní auto a příspěvek na dopravu
 • Zdravou dávku startupové firemní kultury a fajn partu lidí v týmu – mrkni na náš Instagram
 • Benefity jako Multisport kartičku, zvýhodněné bydlení a fajn kanceláře na Kubánském náměstí
 • Zázemí společnosti, která byla oceněná jako 3. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě v rámci prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50

Co bychom rádi viděli u tebe?

 • Jsi obchodník tělem i duší a nikdy neodejdeš od rozjednaného obchodu
 • Máš příjemné vystupování, umíš naslouchat a zároveň si vše vykomunikovat
 • Jsi flexibilní a umíš se časově přizpůsobit potřebám klientů
 • Vyhovuje ti dynamické prostředí rostoucí společnosti

Tak co, vypadá to na shodu?

Dej nám o sobě vědět, pošli CV nebo odkaz na LinkedIn a pár slov o sobě. Když si padneme do noty, moc rádi se s tebou potkáme na schůzce a pobavíme se o našich společných představách.

Přidej se k nám

Pozice tě zaujala a chceš se do toho pustit s námi? Napiš nám něco o sobě a nezapomeň připojit i životopis. V nejbližších dnech se ti ozve Markét nebo Tina.

Paráda, odesláno

Díky za zájem podílet se s námi na smysluplném projektu. Co nejdřív se ti ozveme.

Mrkni, jak to u nás vypadá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte naši podporu.

Mrkni na nás

Mrkni na náš Instagram @ulovdomov, ať nás zase o kousek líp poznáš.

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.