My v Ideálním nájemci věříme, že profesionalita a spolehlivost jsou základem pro dlouhodobé vztahy se spokojenými klienty.

Je to naším posláním a zároveň závazkem.

Jak fungujeme O co se postaráme

Fungujeme jednoduše a transparentně

1. Schůzka

Poté, co vyplníte kontaktní formulář, se vám do 24 hodin telefonicky ozveme, ujasníme si detaily o vaší situaci a ideálně si domluvíme zhruba 30minutovou schůzku.

Setkáme se klidně ve večerních hodinách, o víkendu, u vás v bytě, u nás v kanceláři nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně - jak vám to bude vyhovovat. Společně se pobavíme o vašich představách o pronájmu a našich službách.

2. Nabídka

Prohlédneme si váš byt a na základě aktuálních tržních dat určíme cenu nájmu, aby pro vás byl co nejvýhodnější a zároveň bylo realistické byt pronajmout. Pracujeme s maximalizací zisku, jistotou příjmu a mírou rizika, a proto máme v nabídce tři varianty služby. Společně z nich vybereme v tu nejvýhodnější a zašleme vám konkrétní cenovou nabídku a přehled služeb a benefitů, které získáte.

Nabídku schválíte, případně se domluvíme na úpravách. Naším cílem je vždy najít kompromis mezi vašimi očekáváními a našimi možnostmi.

3. Peníze na účtě

Po oboustranné spokojenosti s nabídkou spolu podepíšeme klasickou nájemní smlouvu a převezmeme si od vás byt. Od tohoto momentu přebíráme veškeré starosti a rizika a vy si užíváte bezstarostný příjem.

My si nastavíme trvalý příkaz, aby vám každý měsíc přišly peníze na účet, seženeme do bytu podnájemníka, byt pravidelně kontrolujeme, řešíme případné opravy a jednou za půl roku vám posíláme report o jeho stavu.

Tady vaše starosti končí a naše služba začíná

Domluvme si schůzku

O co se za vás postaráme

Součástí naší služby je kompletní servis spojený s pronajímáním bytu: starost o obsazenost bytu, veškeré právní a administrativní náležitosti, kontrola bytu, zařizování oprav a okamžité řešení případných problémů.

Vám pravidelně chodí peníze na účet a nic víc neřešíte. Veškeré starosti a zodpovědnost za byt na sebe bereme my, ať už je to riziko neplatičů, riziko neobsazeného bytu nebo řešení škod.


Profesionálně váš byt nafotíme

Postaráme se o inzerci a prohlídky

Podnájemníky důkladně prověříme

Vyřešíme smlouvy a administrativu

Pojistíme domácnost i odpovědnost

Zařídíme vyúčtování energií i služeb

Staráme se o stav bytu a opravy

Byt kontrolujeme a posíláme reporty

Při odchodu nájemníka seženeme nového

Našim klientům se staráme o 1448 bytů

Chcete mít v bytě Ideálního nájemce?

 
 

Zajímá vás, za kolik peněz můžete svůj byt pronajmout?
Nechte si nájem nezávazně nacenit.

 

Časté otázky

Každého budoucího podnájemníka si prověříme ve veřejně dostupných registrech, abychom ověřili jeho rizikovost. Také se snažíme respektovat přání majitele, např. co se týče přítomnosti domácích mazlíčků.
Ano, vyplatí. Ze statistik víme, že více než 20 % pronajímatelů se setká s neplatiči, kdežto s námi máte jistotu zaplaceného nájmu každý měsíc – bereme na sebe riziko neplatičů i neobsazenosti. Navíc vám ušetříme průměrně 60 hodin času ročně a hlavně veškeré starosti s péčí o byt. Spočítejte si v Kalkulačce pronajímatele, kolik peněz díky Ideálnímu nájemci ušetříte.
Většinou do jednoho měsíce, ale záleží na konkrétním bytě a také na zvolené variantě naší spolupráce. Máme data o tržních cenách nájmů v jednotlivých oblastech, proto se s vámi domlouváme na takové výši nájemného, abyste měli co nejvyšší zisk a zároveň byl váš byt konkurenceschopný a my jsme do něj rychle našli podnájemníka.
Byty, o které pečujeme, většinou pronajmeme během jednoho měsíce. Záleží ale na konkrétním bytě a také na variantě spolupráce, kterou si zvolíte. V případě varianty Garant Fix je riziko neobsazení bytu naše starost a vám chodí na účet nájemné v plné výši. Pokud se rozhodnete pro variantu Garant Plus, nájemné v době neobsazenosti činí 75 % z tržní ceny nájmu. S variantou Garant máte potenciál získat nejvyšší možné nájemné, v případě neobsazenosti od nás však měsíčně dostanete symbolickou 1 Kč.
 Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat

Co o naší službě říkají majitelé bytů

Než jsem přes vás
začal pronajímat, myslel
jsem, že tomu rozumím.
Díky vám jsem se ale dostal na
lepší peníze a ještě mám klid
a nemusím konečně nic řešit.
A peníze chodí pravidelně.
René Mayer
Kvůli práci je
pro mě nemožné najít čas
na starání se o byt. Od Ideálního
nájemce mi chodí na účet peníze
a na mail reporty s fotkami.
Doporučuji všem, kteří chtějí
byt pustit z hlavy.
Zdeněk Kubišta
Zatím jsem
se službou velmi spokojená
a nemůžu si na nic stěžovat.
Dále vás doporučuji svým
známým, kteří uvažují, že vaší
služby také využijí.
Iveta Wiedermann