Pronajímejte bez rizika, bez starostí a s garancí pravidelného příjmu.

Jak fungujeme Nezávazné nacenění nájmu

Užijte si bezstarostný příjem

Veškerou zodpovědnost za pronájem bereme na sebe – ať už je to riziko neplatičů, riziko neobsazeného bytu nebo řešení škod. Ušetříme vám tak spoustu starostí a ročně až 60 hodin času. Peníze vám chodí pravidelně na účet a nic víc neřešíte.

Postaráme se o obsazení bytu prověřeným podnájemníkem, veškeré právní a administrativní náležitosti, kontroly i stav bytu. Pokud nastanou nějaké problémy, obratem je vyřešíme.

V současnosti pečujeme o více než 1 400 bytů v celkové hodnotě přes 6 miliard korun. Každý rok majitelům ušetříme milióny korun na neobsazenosti, neplatičích a opravách.

Domluvme si schůzku

Profesionálně váš byt nafotíme

Postaráme se o inzerci a prohlídky

Podnájemníky důkladně prověříme

Vyřešíme smlouvy a administrativu

Pojistíme domácnost i odpovědnost

Zařídíme vyúčtování energií i služeb

Staráme se o stav bytu a opravy

Byt kontrolujeme a posíláme reporty

Při odchodu nájemníka seženeme nového

1, 2, 3 a máte pronajato

1. Potkáme se

Poté, co vyplníte kontaktní formulář, se vám do 24 hodin telefonicky ozveme, ujasníme si vaše očekávání a ideálně si domluvíme zhruba 30-minutovou schůzku.

Setkáme se klidně ve večerních hodinách, o víkendu, ve vašem bytě, u nás v kanceláři nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně – jak vám to bude vyhovovat. Společně se pobavíme o vašich představách o pronájmu a našich službách.

2. Oceníme váš pronájem

Prohlédneme si váš byt a na základě aktuálních tržních dat určíme optimální cenu nájmu – aby pro vás byl co nejvýhodnější a zároveň bylo realistické byt pronajmout.

Pracujeme s maximalizací zisku, jistotou příjmu a mírou rizika, a proto máme v nabídce tři varianty služby. Společně vybereme tu nejvýhodnější pro váš byt a zašleme vám konkrétní cenovou nabídku včetně přehledu služeb a benefitů, které získáte.

Nabídku schválíte, případně se domluvíme na úpravách. Naším cílem je vždy najít ideální řešení pro vaše potřeby.

3. Plácneme si

Po oboustranné spokojenosti s nabídkou spolu podepíšeme nájemní smlouvu a převezmeme si od vás byt. Jakmile byt obsadíme, přebereme veškeré starosti a rizika a vy si můžete užívat bezstarostný a pravidelný příjem.

Váš byt pravidelně kontrolujeme, řešíme případné opravy nebo požadavky podnájemníků a jednou za půl roku vám posíláme report o stavu bytu. Vy tak můžete v klidu spát s vědomím, že je o váš majetek dobře postaráno.

Nezávazná schůzka >>

Chcete o naší službě zjistit víc?

 
 

Zajímá vás, za kolik peněz můžete svůj byt pronajmout?
Nechte si nájem nezávazně nacenit.

 

Časté otázky

Každého budoucího podnájemníka si prověříme ve veřejně dostupných registrech, abychom ověřili jeho rizikovost. Také se snažíme respektovat přání majitele, např. co se týče přítomnosti domácích mazlíčků.
Ano, vyplatí. Ze statistik víme, že více než 20 % pronajímatelů se setká s neplatiči, kdežto s námi máte jistotu zaplaceného nájmu každý měsíc – bereme na sebe riziko neplatičů i neobsazenosti. Navíc vám ušetříme průměrně 60 hodin času ročně a hlavně veškeré starosti s péčí o byt. Spočítejte si v Kalkulačce pronajímatele, kolik peněz díky Ideálnímu nájemci ušetříte.
Většinou do jednoho měsíce, ale záleží na konkrétním bytě a také na zvolené variantě naší spolupráce. Máme data o tržních cenách nájmů v jednotlivých oblastech, proto se s vámi domlouváme na takové výši nájemného, abyste měli co nejvyšší zisk a zároveň byl váš byt konkurenceschopný a my jsme do něj rychle našli podnájemníka.
Byty, o které pečujeme, většinou pronajmeme během jednoho měsíce. Záleží ale na konkrétním bytě a také na variantě spolupráce, kterou si zvolíte. V případě varianty Garant Fix je riziko neobsazení bytu naše starost a vám chodí na účet nájemné v plné výši. Pokud se rozhodnete pro variantu Garant Plus, nájemné v době neobsazenosti činí 50 % z tržní ceny nájmu. S variantou Garant máte potenciál získat nejvyšší možné nájemné, v případě neobsazenosti od nás však měsíčně dostanete symbolickou 1 Kč.
 Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat

Co o naší službě říkají majitelé bytů

Než jsem přes vás
začal pronajímat, myslel
jsem, že tomu rozumím.
Díky vám jsem se ale dostal na
lepší peníze a ještě mám klid
a nemusím konečně nic řešit.
A peníze chodí pravidelně.
René Mayer
Kvůli práci je
pro mě nemožné najít čas
na starání se o byt. Od Ideálního
nájemce mi chodí na účet peníze
a na mail reporty s fotkami.
Doporučuji všem, kteří chtějí
byt pustit z hlavy.
Zdeněk Kubišta
Zatím jsem
se službou velmi spokojená
a nemůžu si na nic stěžovat.
Dále vás doporučuji svým
známým, kteří uvažují, že vaší
služby také využijí.
Iveta Wiedermann