My v Ideálním nájemci věříme, že profesionalita a spolehlivost jsou základem pro dlouhodobé vztahy se spokojenými klienty.

Je to naším posláním a zároveň závazkem.

Jak fungujeme Kolik naše služba stojí

Fungujeme jednoduše a transparentně

1. Schůzka

Poté, co vyplníte kontaktní formulář, se vám do 24 hodin telefonicky ozveme, ujasníme si detaily o vaší situaci a ideálně si domluvíme zhruba 30minutovou schůzku.

Setkáme se klidně ve večerních hodinách, o víkendu, u vás v bytě, u nás v kanceláři nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně - jak vám to bude vyhovovat. Společně se pobavíme o vašich představách o pronájmu a našich službách.

2. Nabídka

Prohlédneme si váš byt a na základě aktuálních tržních dat určíme cenu nájmu, aby pro vás byl co nejvýhodnější a zároveň bylo realistické byt pronajmout. Pak vám co nejdříve pošleme konkrétní cenovou nabídku a přehled služeb a benefitů, které získáte.

Nabídku schválíte, případně se domluvíme na úpravách. Naším cílem je vždy najít kompromis mezi vašimi očekáváními a našimi možnostmi.

3. Peníze na účtě

Po oboustranné spokojenosti s nabídkou spolu podepíšeme klasickou nájemní smlouvu a převezmeme si od vás byt. Od tohoto momentu přebíráme veškeré starosti a rizika a vy si užíváte bezstarostný příjem.

My si nastavíme trvalý příkaz, aby vám každý měsíc přišly peníze na účet, seženeme do bytu podnájemníka, byt pravidelně kontrolujeme, řešíme případné opravy a jednou za půl roku vám posíláme report o jeho stavu.

Tady vaše starosti končí a naše služba začíná

Domluvme si schůzku

O co se za vás postaráme

Součástí naší služby je kompletní servis spojený s pronajímáním bytu: starost o obsazenost bytu, veškeré právní a administrativní náležitosti, kontrola bytu, zařizování oprav a okamžité řešení případných problémů.

Vám pravidelně chodí peníze na účet a nic víc neřešíte. Veškeré starosti a zodpovědnost za byt na sebe bereme my, ať už je to riziko neplatičů, riziko neobsazeného bytu nebo řešení škod.


Profesionálně byt upravíme a nafotíme

Postaráme se o inzerci

Zájemce prověříme v rejstřících dlužníků

Podepíšeme smlouvu s podnájemníkem

Zřídíme potřebná pojištění

Zařídíme přepis energií a další administrativu

Vyřešíme opravy bytu i příslušenství

Byt pravidelně kontrolujeme a posíláme vám reporty

Při odchodu podnájemníka seženeme nového

Kolik stojí služby Ideálního nájemce

Díky tomu, že se staráme o stovky bytů, dokážeme kompletní péči o byt, náklady na inzerci bytu, administrativní a právní záležitosti, pojištění bytu a ušlý příjem v případě neplatičů nebo neobsazeného bytu snížit na úroveň 15 % ceny nájemného. To se individuálnímu pronajímateli podaří jen velmi obtížně.

Vaše peníze

U každého bytu individuálně doporučíme výši nájmu podle aktuálních tržních cen a rizik. Váš byt si prohlédneme a navrhneme vám částku, kterou jsme schopni garantovat. Můžete se s námi dostat i na lepší cenu, než za jakou pronajímáte nyní.

Zálohové platby

Zálohy na energie, stejně jako případné nedoplatky, hradí nájemce.

Co zahrnuje cena naší služby

Cena naší služby je vždy individuální, ale zpravidla pro vás dokážeme zajistit kompletní správu bytu do výše 15 % z tržní ceny nájemného bez energií. Vždy se ale snažíme vyjít vstříc vašim finančním představám.

  • inzerce bytu
  • riziko neplatícího podnájemníka
  • riziko neobsazenosti bytu
  • zisk společnosti
  • kompletní servis vašeho bytu
  • prověření rizikovosti podnájemníků
  • opravy v bytě
  • odměna správci
  • pojištění bytu

V ceně služby máte jistotu


Pravidelné platby nájmu každý měsíc

Veškerých oprav v bytě

Pojištění proti škodám

Vrácení bytu v původním stavu

Našim klientům se staráme o 1336 bytů

Chcete mít v bytě Ideálního nájemce?

 
 

Zajímá vás, za kolik peněz můžete svůj byt pronajmout?
Nechte si nájem nezávazně nacenit.

 

Časté otázky

Každého budoucího podnájemníka si prověříme ve veřejně dostupných registrech, abychom ověřili jeho rizikovost. Také se snažíme respektovat přání majitele, např. co se týče přítomnosti domácích mazlíčků.
Ano, vyplatí. Za prvé čistě statisticky: 20 % pronajímatelů se setká s neplatiči, kdežto s námi máte jistotu zaplaceného nájmu každý měsíc. Za druhé vám ušetříme průměrně 60 hodin času ročně a veškeré starosti s péčí o byt.
Většinou do jednoho měsíce, záleží na konkrétním bytě. Vy ale nájemné dostanete i v případě, že je byt neobsazený.
Byty, o které se staráme, pronajmeme průměrně během jednoho měsíce. Máme data o tržních cenách nájmů v jednotlivých oblastech, domlouváme se proto s vámi na takové výši nájemného, abyste měli co nejvyšší zisk a zároveň váš byt byl konkurenceschopný a rychle jsme do něj našli podnájemníka. Riziko neobsazení bytu je naše starost, vám chodí nájemné na účet, ať už ve vašem bytě někdo bydlí či nikoliv.
 Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat

Co o naší službě říkají majitelé bytů

Než jsem přes vás
začal pronajímat, myslel
jsem, že tomu rozumím.
Díky vám jsem se ale dostal na
lepší peníze a ještě mám klid
a nemusím konečně nic řešit.
A peníze chodí pravidelně.
René Mayer
Kvůli práci je
pro mě nemožné najít čas
na starání se o byt. Od Ideálního
nájemce mi chodí na účet peníze
a na mail reporty s fotkami.
Doporučuji všem, kteří chtějí
byt pustit z hlavy.
Zdeněk Kubišta
Zatím jsem
se službou velmi spokojená
a nemůžu si na nic stěžovat.
Dále vás doporučuji svým
známým, kteří uvažují, že vaší
služby také využijí.
Iveta Wiedermann