HomePronajímám

Věří nám už přes 3 000 majitelů bytů

Pojďte zjistit, proč nám do péče svěřili majetek v hodnotě přes 18 miliard korun.

3 500+

bytů v naší správě

18 miliard

hodnota portfolia

7 300

spokojených klientů

Jsme vždy o krok napřed

Vlastní technologie

Vyvíjíme a zdokonalujeme vlastní specializovaný software na správu pronájmů. Díky němu jsme efektivnější a rychlejší než konkurence.

Silní partneři

Jsme z dobré rodiny. Stojí za námi silná investiční skupina Miton, která má v portfoliu projekty jako Rohlík.cz, Dáme Jídlo, Slevomat nebo Heureka.

Specializované týmy

Máme specialisty pro každou oblast pronájmu. Od právníků až po správce. Váš majetek u nás bude jako v bavlnce.

Více o našich týmech

Aplikace pro klienty

Připravili jsme pro vás online klientskou zónu, kde najdete všechny informace o svém bytě na jednom místě a na pár kliknutí.

8 krajských městech

Pečujeme o byty v Praze, Brně, Plzni, Ostavě, Olomouci, Pardubicích, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Pronajímáte jinde? Ozvěte se nám.

K dispozici 24 / 7

Oddělení podpory je našim klientům k dispozici non-stop. S námi se vám nestane, že by vám podnájemník volal o víkendu nebo během dovolené.

3. nejrychleji rostoucí firma v CE | 2020

V roce 2020 jsme byli oceněni jako 2. nejrychleji rostoucí technologická firma v Česku a 3. ve střední Evropě v rámci prestižní soutěže Deloitte Technology Fast 50 🚀

Již 7 let digitalizujeme trh pronájmů a jsme rádi, že naše inovace mají dopad. Poptávka po pronájmech stále roste a naším cílem je nastavit nový standard nájemního bydlení v Česku.

Co stojí za naším úspěchem?

Máme silné partnery

Záda nám kryje investiční skupina Miton, která stojí za projekty jako Rohlík.cz, Slevomat, Heureka a Dáme Jídlo. Za svou dvacetiletou historii se Miton podílel na budování desítek úspěšných projektů, jejichž celková hodnota činí téměř 1 miliardu euro.

V rámci poskytování našich služeb spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Všechny naše byty jsou chráněny speciálním pojištěním od Allrisku a pro podnájemníky jsme vyjednali výhodnější balíčky internetu a televize od Vodafone.

Chcete zjistit víc o bezstarostném pronájmu?

Nechejte nám na sebe kontakt a my se vám do 24 hodin ozveme. Rádi s vámi probereme vaše potřeby a představíme výhody naší služby.

Jsem:


 

Výborně, odesláno

Ozveme se vám během jednoho až dvou dní. Mezitím můžete mrknout, jak vám Ideální nájemce ušetří čas, peníze i starosti.

To mě zajímá

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud chyba přetrvává, kontaktujte nás přímo.

Váš byt u nás bude jako v bavlnce

V týmu totiž máme profíky na všechny oblasti pronajímání.

O váš byt je prvotřídně postaráno

Náš tým specialistů péče o byty má za sebou víc než 32 tisíc úspěšně vyřízených požadavků a tisíce důkladných předávek bytů k tomu. Řešení závad, oprav a havárií je jejich denním chlebem a dokáží si poradit i se zapeklitými případy.

32 500
úspěšně vyřízených požadavků

Jsme tu pro vás 24 / 7

Oddělení podpory je majitelům i podnájemníkům k dispozici non-stop. Nestane se tedy, že by vám podnájemník volal o víkendu nebo během dovolené. Naše podpora je připravena pomoci se vším, co ho může v jeho novém domově potkat.

22 minut
průměrná rychlost odezvy na
vaše telefonáty a e-maily

Orientujeme se v tabulkách i paragrafech

Vyúčtování energií a služeb může být občas opravdu oříšek. Proto jsme pro naše oddělení vyúčtování vytvořili vlastní software, který šetří spoustu práce a eliminuje chyby. Stačí nám jen zaslat podklady od dodavatelů a náš tým specialistů si se vším ostatním poradí.

12 300
zpracovaných vyúčtování energií a služeb

Digitalizujeme trh pronájmů

Od samého začátku vyvíjíme a zdokonalujeme vlastní specializovaný software na správu pronájmů. Je to náš digitální pomocník, který každý měsíc automaticky posílá nájemné, hlídá termíny, umožňuje zadat požadavky přes vaši online klientskou zónu a celkově nám pomáhá efektivně spravovat portfolio 1 500 bytů v naší péči.

30 000
ušetřených hodin lidské práce ročně

Poradíme si i s neplatiči

V Ideálním nájemci máme tým nejlepších odborníků na nájemní právo v České republice. Jsou to právě oni, kteří připravují důkladné a spolehlivé smlouvy a zároveň si umí poradit s případnými neplatiči, abychom vám mohli garantovat jistotu pravidelného příjmu.

5,5 milionů Kč
jsme už majitelům ušetřili na neplatičích

Na realitním trhu jsme jako doma

Našim obchodním zástupcům prošly pod rukama už tisíce investičních nemovitostí a jsou to ostřílení profíci na naceňování a obsazování bytů. To oni se postarají o to, abyste dostali nabídku na míru vašim potřebám a najdou ty nejlepší podnájemníky do vašeho bytu.

80+ bytů
měsíčně obsadíme prověřenými podnájemníky

Bezstarostný pronájem, spokojený klient

Se službou Ideálního nájemce jsem velice spokojen. V podstatě nic neřeším, jen důležitá rozhodnutí, všechno ostatní řeší, eviduje a zajišťuje tým Ideálního nájemce. Postupem času také vnímám jednoznačnou progresi v neustálém zlepšování služeb.

Jakub Janda, majitel bytu

Pan Jahelka z Ideálního nájemce je vždy připravený pomoci, jednání je rychlé, efektivní a bezproblémové. Díky službě dostávám každý měsíc peníze a o nic se nestarám, občas podepíšu nějaké papíry pro pojišťovnu, pokud se něco rozbije. Mnohem lepší, než kdybych například sama řešila neplatiče. Rozhodně doporučuji.

Veronika Zemanová, majitelka bytu

Oceňuji profesionální a otevřený přístup, rychlou komunikaci a flexibilitu celého týmu společnosti. Služby doporučuji všem, kdo chtějí ušetřit čas spojený se správou nájemního vztahu a učinit z pronajímání nemovitosti pasivní příjem v pravém slova smyslu.

Stanislav Roušar, majitel bytu

Ideální nájemce se nám stará o byt již více než rok. Vzhledem k tomu, že jsme s rodinou převážnou část roku v zámoří, i drobné problémy pro nás mohou být těžko řešitelné. Velice si s rodinou ceníme vstřícného, rychlého a profesionálního jednání ze strany firmy, kdykoliv je potřeba něco zařídit. Celému týmu patří náš veliký dík.

Jan Schejbal, majitel bytu

Jsem rád, že díky této službě mohu věnovat čas a energii tomu, co je pro mě důležité. Za rozumnou cenu jsem se zbavil všech starostí s pronájmem a mohu jen doporučit. A to jsem obecně dost náročný klient:)

Jiří Zajíček, majitel bytu

Víte o někom, kdo by uvítal pomoc s pronajímáním?

Dejte nám vědět, o zbytek se postaráme. Pokud si s vaším známým plácneme, jako poděkování od nás dostanete 5 000 Kč.