2+kk, Plzeň – Valcha – Špačkova, 14190 / měsíc,/ month, 53 m2

Údaje k bytu

Adresa:
Špačkova
 – 
Valcha
 – 
Plzeň
Dispozice:
2+kk
Cena: 
14190
 / měsíc
Poznámka k ceně:
vratná kauce, náklady na bydlení: 5 271 Kč poplatek za podnájem
Výměra: 
53
 m2
Vybavení: 
Plně
K nastěhování: 
Ihned
Další vybavení: 
Sklep, Balkón, Parkovací místo, Výtah
Energetická náročnost: 
G - (neuvedeno)

Apartment details

Adress:
Špačkova
 – 
Valcha
 – 
Plzeň
Layout:
2+kk
Rent:
14190
 / month
Price note:
refundable deposit, utilities 5 271 CZK, sublease fee
Size:
53
 m2
Furnishings:
Fully furnished
Ready for move-in:
Immediately
Additional equipment:
Cellar, Balcony, Parking spot, Elevator
Energy label:
G - (Unknown)

Popis bytu

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
inbyty.cz/byt-q24nu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Plzeň - Nová Valcha. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu patří sklep, balkon s přístupem do ložnice i obývacího pokoje a pakovací stání.

Byt se nabízí plně vybavený. Nová a moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, indukční deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a digestoří. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, kde je nová sedací souprava, stolek a obývací nábytek. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a toaleta.
Celkově je byt nový, čistý a moderní.

Nová Valcha je oblast s výstavbou nových luxusních domků a bytů, okolo jsou lesy a krásná příroda. V docházkové vzdálenosti je TJ Sokol Valcha, kde je možnost venkovních sportovních aktivit i s občerstvením v hospůdce na Zelené Louce. Součástí prostoru je dětské hřiště, v docházkové vzdálenosti se nachází menší prodejna potravin. Za většími nákupy můžete vyrazit do nákupního centra Borská pole nebo Area Bory. Autobusová zastávka MHD je vzdálena pár minut pěší chůzí, odkud se pohodlně dopravíte přímo do centra do několika minut. Vlakové nádraží je vzdálené necelé 2 km. V sousední Lhotě a Liticích pak najdete veškerou další občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, knihovny nebo pošty. Autem i dopravními prostředky je cesta pár minut k centru Plzně, kde je větší množství obchodů, škol, školek, restaurací a mnoho dalšího. Kousek od místa bydliště se také nachází Borský park nebo Borská přehrada a rekreační středisko Škodaland, vhodný ke koupání a je zde možnost i vodních aktivit.

Byt je volný k nastěhování od 1.3:2023. Domácí mazlíčci jsou na domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie B, velmi úsporná.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
inbyty.cz/byt-q24nu-en

For long-term sublease, we offer a 2+kk apartment in a quiet location in Pilsen - Nová Valcha. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the second floor of a brick building. The apartment includes a cellar, a balcony with access to the bedroom and living room, and a packing room.

The apartment is offered fully equipped. The new and modern kitchen has an electric oven, an induction hob, a refrigerator, a microwave oven, a dishwasher and a hood. The kitchen is connected to the living room, where there is a new sofa, table and living room furniture. The bathroom includes a bathtub, sink and toilet.
Overall, the apartment is new, clean and modern.

Nová Valcha is an area with the construction of new luxury houses and apartments, surrounded by forests and beautiful nature. TJ Sokol Valcha is within walking distance, where there is the possibility of outdoor sports activities and refreshments in the tavern on Zelená Louka. A children's playground is part of the area, and there is a small grocery store within walking distance. For larger purchases, you can go to the Borská pole or Area Bory shopping centers. The public transport bus stop is a few minutes' walk away, from where you can comfortably travel directly to the center in a few minutes. The train station is less than 2 km away. In neighboring Lhota and Litice, you will find all other civic amenities, including a kindergarten and primary school, a library or a post office. The center of Pilsen is just a few minutes away by car and by means of transport, where there are a large number of shops, schools, kindergartens, restaurants and much more. Borská Park or Borská Prehrada and Škodaland recreation center are also located a short distance from the place of residence, suitable for swimming and there is also the possibility of water activities.

The apartment is available to move in from March 1st. Pets are by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the B energy

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Mám zájem o prohlídku

Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc.

Úspěšně odesláno, děkujeme za váš zájem

Během 1 až 2 pracovních dní se vám ozve naše klientská podpora nebo obchodní zástupce a domluví se s vámi na datu a čase prohlídky bytu.

Další volné byty

Něco se pokazilo

Zkuste prosím formulář odeslat znovu. Pokud by problém přetrvával, prosím kontaktujte nás.

I'm interested in a viewing

Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.

Here we go, thank you for your interest.

Our client support or sales representative will be in touch within 1 to 2 business days to arrange the date and time of the apartment viewing.

Let’s see more apartments

Something went wrong

Please try sending the form again. If the error persists, please contact us.

Lokalita

Location

Proč bydlet s námi?

Klientská podpora 24/7

K dispozici je vám nepřetržitá klientská podpora a asistence našich správců. Poradíme a pomůžeme vám s opravami i dalšími požadavky.

Spolehlivé pojištění

Větší domácí pohodu vám zajistí správné pojištění. Automaticky pro vás sjednáme speciální pojištění domácnosti a odpovědnosti.

Výhodnější internet

Pečujeme o více než 1 700 bytů a dokážeme pro vás tak vyjednat lepší cenové podmínky pro balíčky internetových a televizních služeb.

Bydlení pod palcem

Díky online klientské zóně máte o svém bydlení stále přehled. Najdete tam i praktický formulář pro snadné a rychlé nahlášení požadavků.

Přehled o platbách

Každý měsíc obdržíte e-mailem přehled plateb. V klientské zóně najdete informace o podnájemném i zálohách na služby a energie.

Sleva z podnájmu

Víte o někom, kdo hledá bydlení? Doporučte nám jej a získejte pro vás i vašeho známého jednorázovou slevu 1 000 Kč na podnájemném.

Why rent with us?

24/7 customer support

We offer 24/7 customer support and a comprehensive property management assistance. Whatever the question or issue, don’t hesitate to contact us.

Reliable insurance

Nothing brings about peace of mind like a solid insurance plan. That’s why we automatically arrange home and liability insurance for all our tenants.

Internet & TV bundles

Since we manage more than 1,450 apartments, we can secure better pricing for internet and TV bundles. This benefit will be yours to enjoy.

Online client zone

The apartment is at your fingertips, thanks to your personal client zone. Reporting a repair or submitting a request has never been easier.

Payment overview

Every month, we'll email you a billing overview. You'll find further information about payments and utility deposits in your client zone.

Rent discount

Know someone who's looking for a new place? Refer them to us and both you and your friend get CZK 1,000 off one rent payment. Talk about win-win.

Bydlet s námi se vyplatí

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

How is renting with us?

I got a fantastic place at a great price. The contract was the most comprehensible piece of paper I've ever seen and they always stay in touch with you. The only thing is that I was having some issues with my boiler, but the agent assigned to my place, Eva, dealt with it amazingly. In hindsight, the best choice I did since I moved to Czech Republic was getting an apartment from these guys.

Francesco Vellotti, Brno

When we moved in to our apartment due to an unforeseen issue of gas leak in the building, we did not have gas supply for a month. However, our agent Ondrej was on top of his game and ensured that the concern was handled with utmost priority. He is always a phone call or a message away and never neglects his clients which is very important for any tenant.

Bhavya Prem, Brno

Pokud se rozhodujete, zda využít služeb Ideálního nájemcem určitě jim dejte šanci, vyplatí se vám to hlavně z těchto důvodů:
1. Příjemný a profesionální servis ze strany zaměstnanců a podpory
2. Vyřeší za mě veškerou komunikaci s majitelem o opravách v bytě
3. Dlouhodobá jistota bydlení, stačí jen platit nájem :)

Jakub Ševčík, Brno

Ideálního nájemce můžeme rozhodně doporučit. Naprosto profesionální a velice vstřícné jednání. Ve všem nám vyšli maximálně vstříc – např. krátce po podpisu smlouvy se objevil hezčí a větší byt – nebyl problém se domluvit, změnit smlouvu a nastěhovat se rovnou do toho většího bytu. Skutečně "ideální". Moc děkujeme a držíme palce, ať se daří i v těchto nelehkých časech.

Tomáš Masopust, Olomouc

Jsem v podnájmu již přes rok a vše je v naprostém pořádku, již od samotného začátku se nás ujal obchodní zástupce, který vždy se vším pomohl a vyšel vstříc. Co se týče služeb realitní společnosti, vřele doporučuji.

Matěj Weissgrab, Praha

Zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, telefon, e-mail a údaje o bytu, který pronajímáte) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat pouze za účelem nacenění pronájmu vašeho bytu, sdělení ceny a informování vás o službě Ideální nájemce, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz.

Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde. Seznamte se také s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme.

Váš průvodce nájemním trhem

Zakliknutím tlačítka souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje (e-mail) budeme my, tedy společnost UlovDomov.cz s.r.o., IČO: 293 00 631, se sídlem Milady Horákové 1957/13, 602 00 Brno, zpracovávat za účelem zasílání našeho newsletteru týkající se novinek v oblasti nemovitostí a námi poskytovaných služeb, a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat - stačí nás kontaktovat na info@idealninajemce.cz anebo odhlásit odběr přímo v našem e-mailu obsahující newsletter. Podrobnější informace a o ochraně osobních údajů naleznete zde.