Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Húskova, 2+1, 57 m²

Pronájem 2+1, Brno - Černovice - Húskova, 12 500 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zuz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Brno - Černovice. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, plynovým sporákem, digestoří, pračkou a myčkou. V kuchyni je také jídelní stůl. V obývacím pokoji najdeme sedací soupravu, jídelní stůl s židlemi, pracovní stůl a televizní stěnu. Součástí ložnice je postel a šatní skříň. V koupelně je vana, umyvadlo a toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, dětská hřiště, základní a mateřská škola, supermarket Albert atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Spáčilova, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zuz-en

For long-term sublease, we offer a nice 2 + 1 apartment in an attractive location in Brno - Černovice. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, oven, gas stove, hood, washing machine and dishwasher. There is also a dining table in the kitchen. In the living room we find a sofa, dining table with chairs, work desk and TV wall. The bedroom has a bed and a wardrobe. The bathroom has a bath, sink and toilet is separate.

In the vicinity of the house there are restaurants, playgrounds, primary and kindergarten, supermarket Albert, etc. Transport accessibility is provided by the Spáčilova stop, which is a five-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Černovice | Húskova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Cornovova: 4 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Geislerova: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?