Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Haškova, 3+1, 67 m²

Pronájem 3+1, Brno - Lesná - Haškova, 14 500 Kč/měs., 67 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://idealninajemce.cz/byt-88b

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i sklepní kóje a balkón s příjemným výhledem na město.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem, myčkou a digestoří. Je zde možné odkoupit od majitele lednici. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. V pokojích najdeme skříň a úložné komody. Koberec může bý z pokoje odvezen. Obývací pokoj má původní parkety. Po domluvě je možné pořídit koberec. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a přípojka na pračku. Toaleta je oddělená. V předsíni je praktický botník a úložné prostory.

V docházkové vzdálenosti je supermarket Billa, restaurace, lékárna, mateřská škola, pošta atd. Dopravní dostupnost je zajišťěna autobusovou zastávkou Haškova, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-88b-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment with a layout of 3 + 1 in a quiet location in Brno - Lesná. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator. The apartment also includes a cellar and a balcony with a pleasant view of the city.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, gas stove, dishwasher and hood. It is possible to buy a refrigerator from the owner. The kitchen also has a dining table with chairs. In the rooms we find a wardrobe and storage chests. The carpet can be taken out of the room. The living room has original parquet floors. It is possible to buy a carpet by arrangement. The bathroom has a bath, sink and washing machine connection. The toilet is separate. There is a practical shoe rack and storage space in the hall.

Within walking distance is a supermarket Billa, restaurants, pharmacy, kindergarten, post office, etc. Transport accessibility is provided by the bus stop Haškova, which is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Haškova
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 000 Kč, náklady na bydlení 4 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Okružní: 1 minuta (pěšky)

Albert Brno, Halasovo náměstí: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 27 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc