Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Polní, 1+1, 29 m²

Pronájem 1+1, Brno - Štýřice - Polní, 10 000 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ymw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě Brno - Štýřice. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v čtvrtém patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je zařízený rozkládací pohovkou, křeslem, šatní skříní a komodou. Součástí zrekonstruované koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta. V předsíni najdeme spoustu úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, Lidl, supermarket Billa, základní škola, lékárna, posilovna, DRFG arena atd. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - zastávka Vojtova je přímo před domem (tramvaj č. 8 a 10).

Byt je volný k nastěhování od 1. 08. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Na bytě je možnost internetu od Vodafone za 399 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ymw-en

We offer for rent a very nice apartment 1 + 1 in the desired location Brno - Styrice. Apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the fourth floor of the house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. Modern kitchen has a refrigerator, electric oven, gas stove and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living room is furnished with a sofabed, armchair, wardrobe and chest of drawers. The renovated bathroom has a shower, sink with mirror, washing machine and toilet. There is plenty of storage space in the hall. Rooms are separated.

All civic amenities are within walking distance. E.g. restaurants, Lidl, supermarket Billa, elementary school, pharmacy, gym, DRFG arena, etc. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - Vojtova stop is in front of the house (tram No. 8 and 10).

The apartment is free to move in from 1st of August 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Polní
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 4 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc