Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Šárecká, 2+1, 56 m²

Pronájem 2+1, Praha - Dejvice - Šárecká, 13 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3bp

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt v atraktivní lokalitě Praha - Dejvice. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu patří i venkovní kryté parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, sporák a mikrovlnná trouba. V kuchyni najdeme i jídelní stůl s židlemi. První pokoj je nezařízen, druhá ložnice disponuje úložnou komodou. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta.

Byt je ve vynikající lokalitě, v okolí jsou restaurace, základní a mateřská škola, fakulta ČVUT, Vysoká škola chemicko - technologická. V blízkosti je také lékárna a supermarket Tesco. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Dejvická, které je vzdálené devět minut chůze od domu. Tramvajová zastávka Thákurova je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3bp-en

We offer a nice apartment in an attractive location of Prague - Dejvice. Apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the fourth floor of the house. The apartment also includes an outdoor covered parking space.

Parking space is already included in the rental price.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with an electric oven, stove and microwave. The kitchen has a dining table with chairs. The first room is unfurnished, the second bedroom has a storage chest of drawers. The bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

The apartment is in an excellent location, in the vicinity are restaurants, elementary and nursery school, CTU faculty, Institute of Chemical Technology. Tesco's pharmacy and supermarket are also nearby. Seamless transport accessibility is provided by metro Dejvicka, which is nine minutes walk from the house. The Thákurova tram stop is right next to the house.

The apartment is free to move in from 1st of June 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dejvice | Šárecká
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 315 Kč, náklady na bydlení 3 314 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6, Na Ořechovce: 8 minut (pěšky)

Žabka Praha 6, Evropská: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 14 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?